Їй майже 80 років, а вона з коханцем по музеям бігає, стидоба

Моїй бабусі 72, вона дуже активна, почала вчити англійську на дозвіллі, хоч всі над нею і жартували. Вона все життя прожила з покійним дідом, який її сильно ображав, і на старості вирішила пожити для себе.

Я всім серцем підтримувала її. А на диво всім родичам 2 роки тому вона познайомилася з чоловіком її років з Норвегії. Він приїжджав до неї один раз, але з сім’єю вона його не познайомила, боячись насмішок.

В Українців є одна така погана риса, називається заздрість. Тільки в наших людей її видно здалеку а проявляється вона а пирсканні ядом.

Ще через рік вони одружилися, і вона поїхала. Ми тримали зв’язок в соціальних мережах і бачили як вона міняється в кращу сторону.

Родичам не казали нічого, дехто взагалі рахував що її вже немає. Звісно нас трішки хвилювало де вона, як живе, з ким. Часто запрошували в гості, але вона відмовлялася. Нареченого ми її не бачили.

А вчора вони приїхали до нас: спортивний симпатичний чоловік, якого навіть старим не назвеш, схудла, підтягнута, засмагла бабуся в джинсах і модною блузці, з зачіскою, очі сяють, тримаються за ручки.

Вона такою щасливою ніколи не була, виглядала на 50, а не своїх 80 років Непогано говорить по-англійськи, вчить норвезький, подорожують.

Посиділи годину і пішли по музеям. А ми з мамою, зовсім очманілий, мовчали весь день. Ввечері почали дзвонити родичі, а ми і казати не знаємо що.

З одного боку бабуся щаслива, з іншого нам з нашим менталітетом важко прийняти такий спосіб життя. Коротше треба щось вигадати, але що? Як пояснити все родичам, і чи варто?

Related Post

Отак за один день і роботу втратила і чоловікаОтак за один день і роботу втратила і чоловіка

Отримала догану на роботі – жаліється мені свекруха, і от тепер виказала все що думала про начальника. Не хочу і чути більше нічого про ту шарашкину контору, тимпаче, що тепер

Син перестав ходити у 5 років, зараз йому 16 років, він став програмістом і заробляє іноді й 20 тис грнСин перестав ходити у 5 років, зараз йому 16 років, він став програмістом і заробляє іноді й 20 тис грн

Коли у інваліда більше сил і життєлюбства, ніж у здорових людей. Син з п’яти років не ходить – відмовили ноги після ДТП. Мені було боляче дивитися на те, що дитина