Закохалася в невільного чоловіка старше мене

Ми познайомилися на заняттях аргентинським танго: він викладає в нашій школі танців. Періодично зустрічаємося на танго-вечірках, іноді я беру у нього приватні уроки.

Відчуваю, що між нами пробігла іскра, ми одне одному явно симпатичні, але це поки ні до чого не привело. Я знаю, що він одружений.

Можливо, це одна з причин, по якій історія не отримує продовження. Але що якщо він не проти романтичної пригоди і просто сумнівається, чи згодна на це я? Як делікатно натякнути, що я була б не проти невеликого роману?

Христина, 22 роки
Христино, як ви собі уявляєте «невеликий роман»? Коли ви вступаєте з чоловіком в відносини, ваші тіло і душа запам’ятовують це незалежно від кількості часу, проведеного з цією людиною. Якщо все буде прекрасно, ви довго будете порівнювати інших чоловіків з ним, і це завадить вам почати нові стосунки. Якщо ж історія вийде серйозною і важкою, переживати наслідки ви будете ще довше – може бути, навіть все життя.

Вам хочеться романтичної пригоди, яке триватиме … скільки? Одну ніч? Місяць рік? Чи готові ви міняти своє життя, звільняючи місце для цієї людини? Чи готові ви представити його батькам і друзям? Або ви хочете провести з ним лише одну незабутню ніч?

Ви пишете, що цей чоловік викладає в школі танців. Танець – це мистецтво зваблювання, аргентинське танго – втілення пристрасті: сексуальність рухів, поглядів, дотиків, бажань і загоряння іскор. Викладаючи мистецтво танцю, одночасно цей чоловік викладає і майстерність зваблення.

Він тисячі разів бачив реакцію жінок на свій талант, тисячі разів спостерігав пробудження бажань і, звичайно, помітив ваш заклик. Він бачить і цінує це як підсумок свого викладання і чоловічої чарівності.

Але кожен раз він повинен вибирати дорогу: одна веде до легкого флірту, романтичного пригоди, яка може нічим не закінчитися або ж перерости в трагедію для закоханої дівчини, для нього самого і його дружини. Інша дорога – берегти любов і вірність дружині, яку він вибрав для довгих років щастя. Якщо він не запропонував вам доповнити приватні уроки романтичними стосунками, значить, в сім’ї він отримує близбкість, тепло, ніжність і вміє берегти це.

Працюючи психологом, вивчаючи тему зваблення, я часто стикаюся з проблемою пересичення і нудьги від фізичних вправ. Це відбувається від легкого задоволення першого збудження. Якщо дитині купувати все, що вона захоче, з часом вона розучиться по-справжньому хотіти. Так і тіло може пересититися, а коли з’явиться цінна людина, близкість буде млявою і нудною, так як все «смачне» вже перепробували.

Здорово знайти людину, з яким захочеться створювати історію пристрасті, романтики і пригод, танцювати «аргентинське танго» довгі роки.

You cannot copy content of this page