Закоханість звела мене з розуму

C шостого класу мені подобався хлопчик на два роки старший за мене. Спочатку я не надавала цьому значення, але у восьмому класі я стала розуміти, що зі мною відбувається.

Вирішила почати спілкуватися з ним, але нічого доброго з цього не вийшло. Вся школа обговорювала мене і мої лайки до його постів. Після цього у мене стали трястися руки.

Влітку я думала, що він мені вже не подобається. Але на початку навчального року ми зустрілися в їдальні, і я зрозуміла, що навіть не можу спокійно тримати виделку в руках у його присутності.

Вирішила привітати його з днем ​​народження, тоді він і помітив мої тремтячі руки. Не було сенсу приховувати, я зізналася йому. Після цього він скористався моїм ставленням до себе, щоб швидше пройти в черзі.

Я перестала на нього реагувати. Схоже, його напружила моя байдужість, він став вітатися, намагатися зі мною спілкуватися. Як тільки я зробила аналогічний крок йому назустріч, він перестав зі мною спілкуватися. Я розумію, що між нами нічого не буде. Я йому не подобаюся, і через півроку він поїде в інше місто. Але нічого не можу вдіяти з тремтячими руками і ногами, з запамороченнями.

Діана, 15 років. Порада від психолога.
Тремтіння рук або тремор буває фізіологічним і патологічним. І тут важливо зрозуміти, яке воно у вас. У першому випадку воно проходить, якщо прибрати причину. У другому – треба вживати відповідних заходів.

Але не буду вас лякати. Серед причин, що викликають фізіологічну напругу, – стресові ситуації, нервове напруження. Мабуть, спілкування з хлопцем – стрес для вас. Вам потрібно мати на увазі таку свою реакцію на хвилюючі події. Можливо, це особливість вашої нервової системи. Щоб виключити патологічні складові, потрібно звернутися до невропатолога.

Що ж стосується ваших відносин, так буває, що хлопям цікаві дівчата недоступні, яких треба завойовувати і домагатися. Це чоловічий інстинкт мисливця. Цікаво домагатися, а здобич сама по собі не цікава.

Складно не втягуватися, коли до тебе проявляють знаки уваги. Але вам потрібно для себе прийняти, що в любові бувають і розчарування. Через них всі проходять. Не завжди нас вибирають ті, кого обираємо ми. Сподіваюся, з плином життя ви навчитеся справлятися з цими переживаннями.

You cannot copy content of this page