Перейти до вмісту

Закохав мене в себе, щоб допомогти

Моя зайва вага завжди грала зі мною злий жарт. З самого дитинства я намагалася схуднути хоч на кіл 10. Хоча з моєю комплекцією і цього мало було б.

Уже в більш зрілому віці я розуміла, наскільки живіт, боки і зайві кг заважають мені жити. Далі стало ще й нестерпно боляче, потім незручно.

Зайва вага це не тільки візуальні проблеми і комплекси. Це ще й величезні проблеми зі здоров’ям. Важко знайти речі, не те щоб красиві, а хоча б практичні і зручні.

Ну і в один момент я таки себе пересилила і вирішила записатися на фітнес. Це для початку, а далі б пішла на атлетику якусь, чи в звичайний зал, де гарні силові навантаження, хотіла зробити своє тіло не тільки меншим, але й більш привабливішим, адже розумію, що втрата великої кількості підшкірної маси має наслідки.

Словом, вирішила взятися за себе. Перших кілька разів меня було дуже неприємно і незручно знаходитися в залі.

Хоча б тому, що всі навколо були такі гарні, красиві, підтягнуті, з легкістю могли виконувати вправи, а я, як той медведик, перекочувалася з боку на бік.

Тоді мені порадили на 2 місяці найняти свого тренера. Дівчина на рецепції якось дивно посміхнулася і сказала, що Руслан, був би дуже радий зі мною попрацювати.

Тоді я ще не розуміла що мене чекає, які випробування, яке щастя і розчарування принесе мені ця людина. Руслан, поспілкувавшись зі мною кілька хвилин сказав, що візьметься за мене.

І вже на першому тренуванні в мене почало виходити. Але Руслан, окрім того, що був моїм тренером, почав ще й залицятися до мене. Мені це було дико, але такої шаленої мотивації в моєму житті не було. Диво сталося, за 2 місяці мінус 30 кілограмів.

Це дуже хороший результат, звісно, було куди прямувати, але я набралася впевненості, та і окрім того, що тіло стало худим, то ще й привабливим. Та відносини з Русланом погіршилися.

А одного разу я побачила як він цілує ту блондинку, яка працювала адміністраторкою. Мені стало образливо, я вирішила поговорити з Кариною, так її звали.

– Добре що ти прийшла, проходь. Карина запросила мене в квартиру, в неї діти, я здивувалася, 2 дітей, а виглядала вона точно не як мама і жінка. А на стіні я побачила великий портрет її з дітьми і Русланом.

Тоді Карина мені розповіла, що в нього такий метод, жорсткий, але дієвий, закохувати в себе дівчат і допомагати їм. Вона зовсім не ревнує, і я її розумію, адже Руслан вів себе тактовно, нічого крім поцілунків в щоку, і ті якісь дружні.

Я б мала, мабуть, висказати все що думала, мала б відчувати купу негативу до них, але я вдячна. Тепер я розумію чому він обрав такий шлях, і чому Карина його підтримує.

Я щиро бажаю цій парі щастя і вірності, вони чудові, і доречі скоро вони будуть свідками на моєму весіллі. Отака історія.