Занадто довго обирала невістку

У Зіни був єдиний син, який у неї з’явився у 16 ​​років. І як же важко було підіймати дитину, коли сама ще не стала дорослою людиною. Тому Зіна довго і ретельно вибирала для свого сина найкращу наречену.

Хлопчина ріс симпатичним та влюбливим. У першому класі закохався у сусідку по парті. Після школи ніс два портфелі: її та свій. Він уже не ходив за мамою і не просив почитати книжку, а тікав надвір грати з дівчинкою. Щовечора сидів у гостях у коханої Лідочки.

Увечері втомлена після роботи Зіна йшла до сусіднього будинку, щоб забрати сина із квартири однокласниці.
Захопленість сина викликала в матері невдоволення. Вона казала:
– Знову ти до цієї? Що ти знайшов у ній? Дрібна, та худа!

У старших класах Сашко охолонув до Лідочки. І портфель їй уже носив інший хлопчик. А Сашко ходив по п’ятах за більш перспективною дівчиною.

Якось вчитель фізики привела восьмикласницю до одинадцятого класу і представила як вундеркінда. Дівчина показала недолугим старшокласникам, як правильно вирішувати завдання.

З того часу Сашко почав залицятися до Марини. Вони разом гуляли та ходили в кіно. Мама знову була незадоволена:
– Знову ти з цією? Що в ній гарного? Вона із неблагополучної багатодітної родини! Жодної перспективи!

Після закінчення інституту Сашко влаштувався на завод. Він заздрісно дивився на молодих хлопців, які швидко просувалися по службі. Якось до нього підійшов майстер і пожартував:
– У головного інспектора відділу кадрів донька на виданні. Давай познайомлю?!

Але Олександр прийняв ці слова серйозно, і у них все склалося. Мама дівчини перевела хлопця на інженерну посаду за фахом. А тітка дозволила безплатно пожити в порожній квартирі.

Сашко був задоволений, хоч жив без кохання. Проте непередбачувані обставини змінила плани на весілля. Завод зачинився. Сашко та родичі дівчини виявилися безробітними. Зіна занепокоїлася: — Навіщо тобі ця? Хочеш жити у старій квартирі?

Випадково Сашко влаштувався в іноземну фірму. Часто їздив у відрядження. Отримував величезні гонорари. Придбав собі та мамі окремі квартири у центрі міста.

Йому сподобалося купувати вільне кохання на один вечір. Немає переживань, та зобов’язань. Не треба знайомити із мамою. Але Зіна занепокоїлася:
– Знову ти з цими? А онуки колись будуть?

Сашкові було вже за сорок. Він записався на курси іноземних мов, щоб оновити знання та сертифікати. Там і познайомився із дівчиною.

Юля молодша за Сашка на 15 років. Мама радила:
-Краще придивляйся до цієї!
Лише за п’ять років відсвяткували весілля.

Мама була задоволена, адже скоро будуть онуки. І невістка їй подобалася: молода, гарна, і з доброї родини. Але несподівано Сашко захворів. Діагноз був найстрашнішим.

Чоловік вирішив боротися, продав одну квартиру та поїхав лікуватись у найкращу столичну клініку. Лікування не допомогло. За рік його не стало. Мама в горі та розпачі! Залишилася сама-самісінька! Навіть онуків не довелося діждати! Не потрібно було перебирати!…Дійшло, але запізно.

You cannot copy content of this page