Збулася еротична фантазія…

Пам’ятаю, як у мене зовсім випадково збулася одна невелика еротична мрія.

Я говорю це в жарт. А справа була такою…

Працює в нашій заводській бригаді одна молода дівчина. Приємна зовнішність, проте трохи товстувата. І при цьому у неї був дуже великий бюст. І ось якось вранці сіли ми нашим дружним колективом пити чай.

Ця дівчина сіла на стілець навпроти вікна. Я ж взагалі сидів осторонь від усіх. Так як я не маю звички снідати на роботі, то швидко випив свою невелику чашку і пішов її мити в раковині.

Щоб мені до неї дістатися, потрібно було пройти повз цієї дівчини, що сидить на стільці. Зазвичай вона вставала і випускала пройти повз неї. А в цей раз просто посунулася до столу впритул, щоб я зміг протиснутися між нею і стіною.

Однак у мене це вийшло погано, і я став насилу пролазити через це вузьке місце спиною до стіни, а животом до дівчини. І ось тут вона вирішила мене трохи підколоти: “Відростив мамон, що вилізти не можеш.”

Я ж вирішив теж у відповідь пожартувати. Зі словами “у тебе не менше” я спробував ласкаво обійняти її животик своїми долонями. Але в цей самий момент дівчина нахилилася вперед, щоб взяти зі столу цукерку, в результаті чого її бюст опустився вниз.

І зі словами “у тебе не менше” я ненавмисно корректно схопився за її бюст. Дівчина – в шоці, всі інші-в сміху.

You cannot copy content of this page