Згодна на все жінка…

Два місяці тому моя щаслива в шлюбі подруга познайомила мене зі своїм знайомим Антоном, якого вона знала не близько, але дуже вже гарний, було цікаво, а раптом вийде у нас з ним щось.

Це не було офіційним побаченням, просто ми втрьох пішли випити в бар. Хлопець трохи молодший за мене, два метри зросту, блакитноокий красень з іміджем ковбоя, величезний сильний чоловік, який працює своїми руками.

Я при зустрічі трохи зажурилася, бо зрозуміла, що чисто зовні я йому не пара. Через це для флірту я себе не відчувала досить вільно, і тому особливо не фліртувала, намагалася бути просто по-дружньому відкритою і доброзичливою.

Після бару подруга поїхала додому, а мене Антон запропонував підвезти до будинку. Вийшов слідом за мною з машини, сказав – ми можемо зустрітися ще раз?

Я погодилася, він записав мій номер і запитав – так може, прямо зараз кудись, в бар або, може, до тебе? Я сказала добре, підемо до мене.

Зайшов, сів, каже – чого ти хочеш? Я чесно сказала – I want to fuck. Він сказав вау, сказав підійти до нього і поцілував. Трапилася конкретно затягнута ніч, що я зрозуміла якось, що не особливо він хотів, але якщо вже я сама запропонувала …

У мене є досвід секс-онлі відносин з різними чоловіками на пару раз, які я сама ініціювала (попередивши, що це просто секс) і сама припиняла. Тому з Антоном більше ні на що і не розраховувала, але далі сталося неймовірне для мене.

Він приїхав до мене ввечері наступного дня, сказав, що весь день не спав не пив не їв думав про мене.

Ми почали зустрічатися, бачилися по 3-4 рази в тиждень плюс всі вихідні. Познайомив з друзями, всім представляв як the best woman in the world, готував нам вечері, допомагав удома, телефонував два рази в день, секс ставав все краще і краще. Я швидко прив’язалася, мене прям знесло потоком, хоча, сидячи в своєму затишну човнику, я головою розуміла, що чудес не буває і боялася, що ось-ось все закінчиться.

Повторювала, як я вдячна за те, що він для мене робить, намагалася робити дрібні подарунки, привозити смачненьке, платити за себе хоча б частково.

Через приблизно 4-5 тижнів відносин він повідомив мені деякі подробиці – в молодості два роки був у в’язниці, зараз умовний термін за п’яне водіння, є п’ятирічний син від жінки з героїнової залежністю.

Сина майже не бачить, так як «нездатний бути батьком». Можливо, хотів м’яко натякнути, що я занадто гарна для нього або іншими словами – відстати нарешті. Але мене вже було не зупинити!

Та й після цих зізнань він став ще гарячіче, коли на питання «і як я тобі тепер?» я відповіла «це ж все одно ти».

Мене це навіть заводило, чесно кажучи, я така принцеса з двома вищими з хорошої сім’ї з непоганою роботою, кар’єрними перспективами і Кафкою на столику біля ліжка, а він такий весь брутальний мужик на брутальній вантажівці.

Після чергового прекрасного вікенду на пляжах з поцілунками і ніжностями в океанському прибої він перестав мені дзвонити.

І не відповідав на мої дзвінки кілька днів. Потім передзвонив і на питання – що щось трапилося? – відповів – так, ми з моїми батьками вирішили всі разом переїхати на інший кінець країни, і я не знаю, як буду без тебе, ти краще, що було зі мною за останні 10 років, але я не можу відірвати тебе від улюбленої роботи і відвезти в невідомість.

Я тут же згадала документи з суду, які я бачила, і за якими йому не можна залишати штат до кінця року, але не стала про це говорити, ловити на брехні, це принизливо … Та й забрати з собою жінку, яка на все готова – справа вирішувалася , якщо є бажання.

Сказала, що краще б він сказав правду – що я йому не потрібна настільки, щоб думати про майбутнє зі мною, і що, хоч я його і люблю (перший раз зізналася, не знаю навіщо), але кінець так кінець. Хоч і боляче.

Він почав сперечатися, що все не так, що любить, просто обставини непереборної сили, я вибачилася і поклала трубку.

Дійшло до мене, що це кінець.

You cannot copy content of this page