Жінка наловила відро комарів

Мешканка Норвегії за десять днів наловила відро комарів. В кінці червня Ірмелі Теппо (Irmeli Teppo), що живе недалеко від норвезького міста Ліллестрем, звернула увагу на небувалу кількість комарів і вирішила боротися з ними за допомогою спеціальних пасток.

«Ми поставили пастки на Іванів день, тому що знали, що після сонцестояння комарів стане ще більше, – пояснює вона. – Через три дні пастка заповнилася».

Жінка не стала викидати мертвих кровососів, а склала їх в пакет. З тих пір їй доводилося спустошувати пастки кожні три дні. За добу ліпші комахи заповнили ще 1000 кубічних сантиметрів, а на десятий день їх набралося достатньо для того, щоб заповнити ціле відро.

Жінка поки не придумала, що буде робити з такою кількістю мертвих комарів, але планує збирати їх і далі.

«Нам просто було цікаво, скільки їх набереться, – стверджує вона. – Але я бачила безліч хороших пропозицій. Наприклад, комарами можна годувати рибу».

У червні повідомлялося, що жителі англійського графства Ноттінгемшир поскаржилися на те, що  їхні будинки заполонили полчища комарів, що розмножуються. За їх словами, подібного в тих місцях не було 30 років.

You cannot copy content of this page