Жінок на сайтах знайомств напружує, що до 38 років я ще не був одружений

У мене траплялися романи, але одружений не був: часті відрядження не сприяють цьому.

Рік тому зрозумів, що хочу сім’ю, дитину. Змінив роботу. З подивом дізнався на сайті знайомств, що в 38 років не мати досвіду шлюбу – ненормально.

Як переконати жінок, що я просто дозрів нарешті для відносин?

Лев, 38 років
Ваш лист, Лев, про взаємини з жінками на сайті знайомств рясніє соціально-культурними стереотипами, що йдуть корінням в історію нашої країни.

До революції усіма правами – від цивільних до моральних – наділявся виключно одружений чоловік, тобто одруження було ініціацією, що дає статус дорослого і придатного до життя в суспільстві. Неодружений хлопець перебував в повному підпорядкуванні у своєї матері і «повноцінним членом суспільства» не вважався.

Відлуння такого світоустрою були чутні і в радянську епоху, коли на важливі статусні посади призначали тільки одружених. Однак світ з тих пір сильно змінився, сьогодні між поняттями «дорослий» і «одружений» немає такого прямого зв’язку. Я б говорила про зв’язок «дорослий-відповідальний».

У мене склалося враження про вас як про досить усвідомленого, дорослого чоловіку: ви змінили роз’їзну роботу на осілу, щоб була можливість займатися сім’єю. Якщо ви розумієте, що готові одружитися, то варто шукати собі ту партнерку, яка буде мати справу з вами, а не з різними упередженнями.

Чи відповідне для пошуків місце – сайт знайомств? Туди приходять жінки з різними цілями. Хтось хоче заміж, хтось – завести роман. А хтось – потішити самолюбство. Я б рекомендувала вам не записувати всіх жінок в одну когорту і не брати до уваги, що всі бажаючі вийти заміж дають такий  зворотний зв’язок – «Не був жодного разу одружений – ти ненормальний», а шукати таку людину, яка збігається з вами з метою і в бажаннях .

Related Post

Закохалася в свого начальника, фліртую з ним кожного дняЗакохалася в свого начальника, фліртую з ним кожного дня

Влаштувалася на нову роботу. Рідко буває, коли робота подобається, але ця мені подобається – маленький дружний колектив, зарплата без затримок, начальник не самодур якийсь. Хоча начальник просто душка! Закохалася немов

Думаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбитьДумаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбить

Мені 19. Начебто, трохи, але я впевнена, що ніколи не знайду людину, яка зможе мене полюбити, і не побудую сім’ю. Всі одногрупниці з кимось зустрічаються, хтось навіть не в перший

“Я дивлюся на свою доньку і розумію, що її одного разу теж хтось наздожене. Зловить і навчить не ховатися”, – подумав я“Я дивлюся на свою доньку і розумію, що її одного разу теж хтось наздожене. Зловить і навчить не ховатися”, – подумав я

Як тільки я вийшов з магазину – відразу ж почався дощ. Повертатися назад мені не хотілося, продавщиця там була досить груба і дивилася на мене таким засуджуючим поглядом, ніби я

facebook