fbpx

Життя стане легшим для кожного Знаку Зодіаку! З 23 травня Сатурн ретроградний

З 23 травня почнеться, можна сказати, сезон відпусток: зобов’язання і обмеження, які накладає на нас Сатурн, пом’якшать, і можна буде відпочити. Цей період має кілька особливостей:

Стане менше жорстких заборон і непереборних перешкод.

Будуть легше вирішуватися питання, які пов’язані у вашого Знака зі знаком Водолія.

Стане менше справ, якими потрібно займатися хочеш-не хочеш.

Можна буде взяти відгули, піти у відпустку. Стане більше вільного часу.

Ви зможете повернутися до старих справ, з якими не впоралися. Буде можна переглянути їх, зрозуміти, в чому була причина невдачі, і зробити ще одну спробу.

Погано підуть справи, що знаходяться під управлінням Сатурна: контакти з солідними, серйозними структурами (поліція, освіта, медицина, бюрократія), будівництво, операції з земельними ділянками.

Поки Сатурн ретроградний, НЕ ПОТРІБНО затівати справи, розраховані на роки реалізації (починати масштабне будівництво, створювати бізнес, починати кар’єру) і займатися тим, від чого ви хочете тривалого стійкого результату.

МОЖНА робити ті справи, де ви підозрюєте заборони і обмеження, і сподіваєтеся легко їх проскочити.

ОВЕН

Вам стане легше вибудовувати спілкування без зайвої бюрократії з громадськими організаціями. А починати багаторічні групові проекти і вступати в групи, де ви сподіваєтеся залишитися надовго, не варто.

ТЕЛЕЦЬ

У вас стане більше вільностей на роботі. Начальство стане ставити менше заборон і рамок. Однак для стійкої і багаторічної кар’єри період не підходить, так само як і для спілкування з чиновниками.

БЛИЗНЮКИ

Ретроградний Сатурн дасть вам можливість виїхати за кордон або повернутися до невдалого питання, яке ви вирішували з іноземцями. А для бюрократичних питань, пов’язаних із закордоном, період не підходить.

РАК

Вам можуть дати послаблення у виплатах боргу або податків. Можна спробувати взяти кредит там, де ви отримували відмову. Не підходить час для довгострокового інвестування і оформлення іпотеки.

ЛЕВ

Ваші зв’язки з людьми стануть менш міцними. З одного боку, стане менше обов’язків перед діловими партнерами, чоловіком / дружиною, а з іншого – укладати довгострокове партнерство або шлюб зараз, швидше за все, не потрібно.

ДІВА

Вам стане легше на роботі і з життєвими обов’язками. З вас знімуть якусь ношу: догляд за хворим, допомога рідні, заняття з дитиною. Чого робити не варто: сідати на дієту, привчати себе до ранкової зарядки – довго не витримаєте.

ТЕРЕЗИ

У вас стануть з’являтися нові хобі – можливо, недовговічні, але вони незмінно порадують. Стане більше часу для відпочинку. Терези батьки будуть менше «виховувати» дітей і більше просто грати, спілкуватися з ними.

СКОРПІОН

У вас пом’якшиться обстановка будинку. Ви зможете повернутися до незавершеного і занедбаного ремонту. Чого робити не варто: купувати дачу, починати будівництво, інвестувати в земельні ділянки.

СТРІЛЕЦЬ

Якщо у вас були труднощі з оформленням документів, спробуйте ще раз. Гарний ретроградний Сатурн і для відновлення в коледжі. А ось починати нову бюрократичну тяганину з документами не потрібно.

КОЗЕРІГ

Ви зможете економити менше, ніж зазвичай. Пом’якшаться фінансові труднощі. А не підходить період для того, щоб почати накопичувати «подушку безпеки», і для покупки довговічних речей.

ВОДОЛІЙ

Ви відчуєте себе так, немов гора спала з плечей. Від вас стануть менше вимагати. Ви зможете дозволити собі більш розкуто виглядати. Буде менше обов’язків і більше вільного часу. Може бути, ви підете у відпустку.

РИБИ

Стане легше Рибам, що знаходяться в ізоляції: в лікарні, в декреті. Іншим стане легше спілкуватися з людьми і буде менше справ, які потребують зосередженості і самотності.

Related Post

Як поступити до ВУЗІВ в умовах карантинуЯк поступити до ВУЗІВ в умовах карантину

Випускникам цього року не позаздриш – останній семестр навчання припав на карантин, останні дзвінки і випускні вечори скасували, а що робити далі – ніхто не розповів. Ті плани, які майбутні

Що відбудеться 21 грудня 2020 року: Велика мутація і початок нової епохиЩо відбудеться 21 грудня 2020 року: Велика мутація і початок нової епохи

У грудні 2020 року відбудеться найважливіша астрологічна подія 2020 року – Велике з’єднання Юпітера і Сатурна в стихії повітря, яке астрологи називають Великою мутацією. З’єднання Юпітера і Сатурна 2020 Точний

Хто розбагатіє в листопаді 2020 року?Хто розбагатіє в листопаді 2020 року?

Астрологи дали гороскоп можливостей для кожного знака. Існують знаки зодіаку, яким пощастить в листопаді 2020 року в фінансах. Вони не тільки зможуть вирішити проблему з грошима, але і віддадуть всі