Змирилася з романом чоловіка, а він завів ще одну коханку

Через рік після весілля дізналася, що у чоловіка роман з жінкою старше нього на вісім років. Я тоді чекала першу дитину. Поставила чоловіка перед вибором. Він залишився в сім’ї, але коханку не кинув.

Їх зв’язок тривав сім років. А два роки тому в його житті з’явилася ще одна жінка. З першою коханкою довго воювала, дзвонила, писала, погрожувала, але нічого не добилася. Навіть намагалася сама завести роман. Не змогла. Змирилася з нею, живу своїми дітьми. Зараз вагітна втретє, чоловік дуже хотів цю дитину. Він турботливий батько, любить дітей, пишається ними, допомагає. Розлучатися не хочу, відчуваю, що чоловік любить мене, але тоді чому зраджує? Ревнощі і образа душать зсередини, діти часом бачать наші сварки. Я симпатична, доглянута, в ліжку теж все добре. Що ж не так?

Наталія, 34 роки

Не зовсім зрозуміло початок листа. Ви пишете, що поставили чоловіка перед вибором, він вибрав вас, але і коханку не кинув. Однак вибір передбачає, що людина зупиняється на чомусь одному. Виходить, чоловік просто вирішив ситуацію в свою користь. А ви, дізнавшись про це, прийняли правила гри. Тому нічого і не змінюється, адже ви погодилися стати частиною любовного трикутника.

Традиційно вважається, що чоловік за своєю природою полігамен. І багато жінок дивляться крізь пальці на позашлюбні зв’язки чоловіків. Тут справа швидше у внутрішніх домовленостях з чоловіком і вашому прийнятті. Задайте собі питання: які межі у вас і у вашій сім’ї, наскільки ви готові їх розсунути? Судячи з того, що чоловік продовжує зустрічатися з коханкою вже сім років, ви з ситуацією змирилися. Тоді нічого дивного, що він почав відносини ще з однією жінкою.

«Я знала, але терпіла заради …» Причини можуть бути різними, поки жодній зі сторін не захочеться поставити крапку. Ось тільки не обов’язково шлюб залишиться в пріоритеті. Вас поведінка чоловіка ображає і злить, а коханки, знаючи про сварки в родині, не влаштовують скандалів.

Зв’язки на стороні тривають роками, значить, вони чогось потрібні вашому чоловікові. Мабуть, в них є те, чого немає в шлюбі. І справа тут навіть не в красі і віці. Запитайте себе: як довго ви хочете і можете перебувати в любовному багатокутнику?

You cannot copy content of this page