Зображення на фото змінилося…

Цей випадок був дуже давно десь на початку 2000-х років. Наші батьки поїхали, як зазвичай, в одну з травневих субот на дачу, а ми з сестрою залишилися вдома.

Вона була запрошена на день народження до подруги, а мене попросили допомогти з квартирним переїздом. Годинник показував приблизно пів на десяту ранку. Сестра гладила на кухонному столі плаття для візиту в гості, а я рився в своїй шафі.

Не пам’ятаю зараз, що шукав. Але ось знайшов я в ньому випадково фотоальбом. Я вже про нього давно забув. Просто колись в дитинстві збирав різні фотографії, але потім закинув цю справу.

І поки час ще був, вирішив їх переглянути. У збірнику виявилися різні: і кольорові-сучасніші, і старовинні – чорно-білі фото. Я їх, напевно, років п’ять уже не бачив. І ось коли я додивився альбом до одного знімка, то навіть остовпів від переляку.

Я це старовинне чорно-біле фото пам’ятав. На ньому-моя бабуся, коли була ще дівчиськом років п’яти, і дві її подружки. Вони стояли у дворі якоїсь сільської хати в платтячках, одна з дівчаток тримала в руках ляльку. Ззаду них в кадр потрапив крокуючий півень, зліва виднілася частина собачої будки.

На самому дальньому плані – дерев’яний паркан. Але ось прямо над цими дівчатками на цей раз проступило обличчя моєї покійної бабусі. Раніше його не виднілося,. Я пішов до своєї сестри і показав їй це фото. Вона цей знімок не пам’ятала, але, побачивши це дивне зображення, ойкнула. Ми порозглядати фото ще й вирішили ввечері показати батькам.

Я днем ​​сходив попрацювати вантажником до свого друга, а сестра ближче до вечора пішла на іменини. Наші батьки приїхали близько 21.00, коли ми вже повернулися додому.

Я сходив за альбомом, але ось тільки лик моєї покійної бабусі на тому фото зник. Ми з сестрою розповіли те, що бачили, але довести не змогли. І батьки теж не змогли нічого виразного сказати. І що це було-залишається лише гадати… У кого таке траплялося?

You cannot copy content of this page