Зустріла чоловіка мрії, сподобався і мамі, і бабусі, але коли він почав менше заробляти почав мені казати, що я страшна, що не стежу за обличчям і зуби не випрямлю, а він в цей час колупав мені підлогу у вітальні дирявою шкарпеткою

Зустрічаюся я значить з чоловіком, звуть Ігор. Дев’ять вже бурхливих місяців, і як у всіх починалося: спочатку на руках носив. І пил здував і найкрасивішою називав.

Я літала на крилах, ах як же мені пощастило. Мені, дівчині у якої майже 8 років не було відносин (по досі незрозумілих мені причин, я ж не черниця).

Весь з себе позитивний, він швидко знайшов мову з усіма членами моєї сім’ї. Буквально всіх в себе закохав. Я думала, як же, який подарунок Бога! Де ж я так перевела стареньку через дорогу.

Він працював у ВНЗ, на неповну ставку і викладав англійську, з грошима стало туго. Зі знімної квартири з’їхав і став жити зі своєю мамою. І тоді все скаржився, ось, мовляв, дати тобі нічого не можу. А ти звикла до хорошого життя (так, родина не бідна, але і фуагра не їм. Міру у витратах знаю). Що кинеш мене, такого сякого. (Запам’ятайте цю фразу. Наприкінці буде розв’язок з нею).

Знаєте, найприкріше, що я довірилася йому. Через деякий час. Розповіла про якісь внутрішні комплекси, проблемах.
Я не дуже в собі впевнена, дуже худа, ношу окуляри й збираю на брекети. (Зуби – це просто головна тема). Я погано бачу, повільно думаю і ще багато чого. Що можна було б виправити великою порцією любові. Просто говори своїй дівчині, що вона ідеальна.

Що сказав він: ах ти така, страшна, дурна. (Айкю 120, все нормально). Так ти нічого не вмієш, без мене зробити не можеш! Вічно зуби криві, волосся в різні боки, одяг пом’ятий. (Гаразд, я згодна, може я і не так добре пильнував за своєю зовнішньою стороною. Стандартні процедури типу брови – нігті – повторити! Не більше). Так чорні точки треба лікувати, та ти нічого з собою не робиш! (Роблю, щовечора перед сном!). А найприкріше, і бридке, що як крижинка застрягло в серці: ти нікому не потрібна!

Чуєш! А якщо і я піду, назавжди залишишся одна! Я хочу це стерти, але їй богу, не можу. “Коли я повинен тебе поцілувати, я пересилюю себе”.
Тепер це я, така сяка! Пишу смс вранці-погано. Це мало. Чи не пишу: погано! Принесла обід на роботу: це дрібниці! Так всі можуть!

Ти не унікальна – заявив той, хто недавно дірявим носком колупав килим мені в вітальні. Чого ти можеш мені запропонувати? Он у Міші Таня торти пече! А Юля косметикою торгує.

Я задумалася: ну у мене відмінне почуття гумору! – ой, Пф. – пирхнув він! – це можуть всі! Розумієш! Всі. А чого можеш ти?

І взагалі, ти живеш як сама по собі, про мене не дбаєш, тепла від тебе не відчувається. Я б так ще тижнів зо два прожив, і напевно, запропонував би розлучитися. Дівчат ще багато хороших!

Заявив чоловік, який до цього сидів у мене на кухні й плакав, що я можливо кину його, тому що він жебрак. Знаєте, я просто офігеваю. Якщо не сказати міцніше!

Мені цікаво, це я винна, що все так скотилося ? Або просто за золотою медалькою, не помітила що всередині дешева шоколадка?

П.С з приводу зовнішності: я приймаю такі речі близько до серця, мене цькували ще в школі. Це “по хворому”. Але намотала на вус, пішла ці вуса прибирати, а заодно ще нігті, брови, зубки довела до ладу. Ну і все таке інше.

Тут варіантів було: образитися або піти й виправити. Я вирішила зробити обидва. Чим Бог не жартує.

Related Post

Саша знала – досить одного фото, щоб розлучити коханого з жінкою, але не зробила цьогоСаша знала – досить одного фото, щоб розлучити коханого з жінкою, але не зробила цього

Олександра була опорою і гордістю свої батьків, але час від часу надто багато обов’язків лягало на її плечі. Батько пішов від мами, коли дівчинці було 2 роки, а вітчим хоч

Валерку засадили на 13 років. Він вийшов зовсім іншою людиноюВалерку засадили на 13 років. Він вийшов зовсім іншою людиною

Валерку засадили на 13 років. Він вийшов зовсім іншою людиною, зовсім. Перше що зробив – попрямував до Віти, його колишньої дружини. Саме він наполягав на розлученні коли дізнався, що йому