Звук човгяючих кроків у лікарні…

Моя сусідка по дачі якось захворіла. Розмовляю з нею і бачу, що у неї начебто очі зупинилися. Начебто дивиться на мене і не бачить. Питаю, що з нею. Каже, що голова дуже болить. Пропонувала їй швидку викликати, не погодилась. Вночі їй зовсім погано стало.

Вона встигла зателефонувати доньці, та приїхала і прямо в лікарню. Ставили різні діагнози, лікували довго. Дуже погано їй було, думала, що не вийде вже більше з лікарні.

Місяця через два вона з’явилася на дачі і розповіла, що з нею там було. Далі розповідь від її особи.

Лежу в ліжку, голова розколюється, навіть дивитися не можу. Моє ліжко стояло поруч з раковиною. Перегородка, яка відділяла від раковини, звичайно була.

У палаті нас було четверо, одне ліжко було вільним. Я навіть не могла визначити, зараз день чи ніч, все змішалося в голові. Лежу на ліжку і чую човгання, які пройшли до раковини, потім підійшли до мене. Постояли і пішли. Нікого не бачила.

Тільки звук кроків чула. На наступний день знову все повторилося. У палаті всі лежали молоді. З них ніхто не ходить човгаючи ногами.

Потім на вільне ліжко поклали одну хвору. В ту ніч я знову почула човгання. Вони пройшли до раковини, потім до мене, а далі зупинилися вже близько новенької.

Вранці новеньку знайшли мертвою. Хвороба-то у неї не була не смертельною, прийшла в лікарню на своїх ногах, на швидкій її не привозили. Мабуть смерть приходила за мною, але забрала її.

Related Post

Переїхала до чоловіка в інше місто, але сумую за ріднимиПереїхала до чоловіка в інше місто, але сумую за рідними

Я вийшла заміж і переїхала в інше місто. Перший рік я не дуже сумувала за домом, але зараз буквально божеволію. Дуже сумую за мамою і молодшим братом. Готова все кинути,

Мені 36 років, а чоловік хоче дітей, хоче я відразу сказала, що дітей заводити не збираюся …Мені 36 років, а чоловік хоче дітей, хоче я відразу сказала, що дітей заводити не збираюся …

Ну реально дістав своїми докорами! Моя спроба висловити тут – це щось на зразок сповіді, бажання виговоритися і, можливо, спроба зрозуміти, що робити далі. Я вийшла заміж досить пізно за

Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”

Моїй подрузі ледь виповнилося 20 років, коли вона зустріла, як їй здавалося, кохання всього життя. Тридцятирічний, харизматичний, серйозний і вольовий – чоловік про якого можна тільки мріяти. Але все-таки один

facebook