От і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручно

Коли ми назбирали грошей на свій будинок, постало питання щодо того буде це квартира, чи приватний сектор. Грошей було не багато, або на тісну однокімнатну, але уже з ремонтом, або на невеликий будиночок я який потім можна добудувати, розширити, та і там кімнат було 2 на той момент, плюс горище, кухні, коридор, ванна.

Чоловік і свекруха сказали, що краще звісно ж квартира, заїхали і живіть собі. Звісно свекруха мріяла,щоб ми купили квартиру, адже той варіанти, що ми розглядали знаходився за кілька метрів від її під’їзду, а значить, вона могла б заходити щодня, кілька раз, командувати, переривати посуд і терти пил.

А ще, звісно ж, щоб мати можливість перевіряти що я готую, що роблю і чим годую Сергія.

Я тоді була вагітна, на 5 місяці, почувала себе погано, от і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручно, крім того, ні аптеки, ні магазину з підгузками, нічого.

Я повелася як дівчисько. Більша половина грошей мої і моїх батьків, тому квартиру записали на мене. Все було добре, рівно до того моменту, як малюк виріс до пів року.

Постало питання в тому, щоб вчити його ходити. Але знаєте що, в нашій крихітній кімнаті в 12 квадратних метрів, не те що їздити, поставити нема де дитячі ходунки.

Кухня забита технікою, ванна маленька, в коридорі купа взуття, гойдалка і візочок.
Аж тут прийшла свекруха в принесла ходунки, в когось попросила.

Я подивилася на неї, і зрозуміла що це абсолютно без толку, адже вона мене не чує. Вона лишила ходунки і обіцяла зайти через кілька днів. Так, на руки стало легше, адже пересунувши комод на балкон вдалося втиснути ходунки в маленьку кімнату.

Назарчик на них стоїть, іноді я виношу його кроватку в ванну і ставлю стоячи, тоді син має півтора зайвих метри для того щоб походити в своєму девайсі. Але я винна, мене звинуватили в тому, що я не хочу дитиною займатися, а я ж просила будинок

Related Post

Чоловік подумав що його жінці лишилося не довго,і почав приділяти більше уваги сім’їЧоловік подумав що його жінці лишилося не довго,і почав приділяти більше уваги сім’ї

Таміла і Андрій прожили разом 4 роки. Мали чудового малюка Сашка. Звичайна така середньостатистична сім’я. Таміла в декреті була, Андрій старався і заробити і жінці допомоги. Але як і у