3 звички, які видають вікову жінку

Щодня перед нами постає велика кількість жінок, які вже перейшли кордон молодості. Багато хто з них, завдяки догляду за собою і комфортному середовищію проживання, виглядають просто фантастично. Однак деякі їх дії все ж видають їх реальний вік.

По-перше, багато жінок зрілого віку часто відмахуються від усього нового. Вони вважають, що володіючи багажем життєвих знань, осягати щось їм просто не потрібно. Такі жінки часто є кілька грубими і зарозумілими, особливо по відношенню до тих, хто молодше.

По-друге, з віком деякі жінки стають досить повільними. При чому мова йде не про фізичні особливості і звички, а про необхідність так званої «розкачки» перед будь-яким починанням. Звідси і недолік яскравих фарб в житті, адже будь-яке нововведення, в розумінні таких дам, вимагає ґрунтовного прорахунку, тому ні про яку спонтанність властиву молодій поривчастій жінці і мови бути не може.

По-третє, жінки на цьому життєвому етапі дуже схильні до критики навколишньої реальності. Від них часто можна почути негативні відгуки про нинішній світоустрій, звичаї і звички людей.

You cannot copy content of this page