5 натуральних олій, які мають природній SPF захист

У літню пору хочеться проводити час на свіжому повітрі в максимально легких і відкритих речах. Але наша шкіра після довгого зимового періоду просто не готова до такої кількості сонячних променів. На ринку представлений великий вибір різних сонцезахисних засобів. Але не всі вони однаково безпечні і корисні.

Як уберегти себе від сонячних опіків без консервантів і парабенів?

Масло насіння моркви – має SPF 38-40 і має антисептичну, антиоксидантну і відновлювальну дію.

Олія насіння малини SPF 25. Завдяки великому змісту вітаміну Е має властивості, які призупиняють старіння. Сприяє утриманню вологи і загоює дрібні шкірні пошкодження

Кокосова олія SPF 7.  Американські спеціалісти вважають, що це одне із кращих захисних засобів. Нанесіть олію на все тіло крім обличчя, так як вона може забити пори.

Олія ши SPF 7. Найніжніша олійка, яку можна застосовувати навіть для дитячої шкіри. Також можна захищати волосся (нанесіть невелику кількість розміром із соняшникове насіння, щоб волосся не виглядало масним).

Більшість масел, такі як масло виноградних кісточок або мигдальне, мають не найвищий фактор захисту від сонця (SPF) – не більше 2-8. Якщо на засобі вказано SPF 50, то це означає, що без нього шкіра сприйматиме в 50 разів більше сонцезахисних променів.

Нанесіть олію на тіло за 10 хвилин до виходу на вулицю або безпосередньо на пляжі перед засмагою.

А ще, якщо наносити олію тільки на ноги то вони будуть виглядати як у моделей на обкладинках топових журналів.

Як захистити обличчя?
Фахівці рекомендують не використовувати масла поодинці. Варто додавати до них фізичні фільтри у вигляді мінеральної пудри. Фізичні фільтри відштовхують сонячне проміння від шкіри, але не мають негативного впливу, оскільки не проникають в організм, на відміну від деяких сонцезахисних засобів. А мінеральна пудра складається з натуральних, природних матеріалів, тому гіпоалергенна і ідеально матує шкіру.

You cannot copy content of this page