5 речей, які пора перестати робити після 40 років

Деякі жінки багато років живуть за шаблонами. Озираючись назад, вони часто висловлюють жаль з приводу того, які рішення приймали, а найголовніше – про те, чого не зробили.

Які вчинки пора перестати робити після 40 років. А краще – раніше.

Прикидатися в ліжку
Пора перестати імітувати задоволення від інтимної близькості, якщо його немає. Куди більш ефективний варіант – взяти ситуацію в свої руки, відверто поговорити зі своїм партнером, щоб дохідливо пояснити, які речі вас збуджують, а які – викликають відторгнення.

Вести нездоровий спосіб життя
Організм не прощає і не забуває нічого, він – дзеркало наших вчинків і турботи про себе. До 40 років точно пора почати стежити за харчуванням, а також звести до мінімуму шкідливі звички, якщо такі є. Відмовтеся від складних алкогольних коктейлів на користь сухого вина, шкідливі “вкусняшки” варто замінити корисним перекусом з горіхів і фруктів, а також пора налагодити режим сну. Дбайливе поводження зі своїм організмом швидко принесе плоди, і ви відчуєте такий приплив сил, якого, можливо, не було і в 20 років.

Виправдовуватися
Цю звичку варто викорінювати як тільки вона зміцнилася у вашій моделі поведінки. Але якщо вам вже 40, а потреба в схваленні оточуючими все ще залишилася, терміново женіть геть її. Запам’ятайте: ви нічого нікому не повинні доводити, то, які рішення ви приймаєте, не вимагає схвалення іншими людьми. Як тільки ви це усвідомлюєте, зможете дозволити собі куди більше!

Соромитися віку
Відразу після звички виправдовуватися починаємо гордо вимовляти “Так, мені 40!”. У цьому віці життя знаходить нові фарби: у вас є достатньо життєвого досвіду, щоб аналізувати власні вчинки і думати наперед, але також це може стати прекрасним періодом для романтичних пригод або освоєнню абсолютно нової професії.

Одягатися “як личить”
Щаслива людина живе у внутрішній гармонії. Вона, безумовно, відбивається і на зовнішності. Зовсім не обов’язково фарбувати волосся в синій або заплітати дреди, але якщо того душа просить, то коли, як не зараз? Запам’ятайте: ви у себе одна, і вибирати, як виглядати, можете тільки ви. Незадоволена власним зовнішнім виглядом людина відчуває невпевненість і роздратування. Вам це треба? Тоді вперед за яскравими речами і в салон краси!

You cannot copy content of this page