fbpx

5 жіночих імен, які мають виняткову інтуїцію

Вони бачать інших наскрізь, а події передбачають із завидною точністю завдяки.

Яна
Дівчата, яких нарекли ім’ям Яна, мають виняткову інтуїцією. Завдяки їй вони здатні немов читати думки співрозмовника, навіть найпотаємніші. Вони легко вловлюють настрій і почуття людей.
Яни, як правило, вміють приймати дуже правильні рішення в складних і заплутаних ситуаціях за допомогою вродженого дару і ясного розуму.

Ніка
Передчуття жінок, які носять ім’я Ніка, практично завжди збуваються, навіть якщо вони мимохідь кинули: «Мені здається». Відбувається це через те, що у них дуже розвинене шосте відчуття.

Зоя
Власницям імені Зоя дуже легко вибирати собі друзів і партнерів: вони відразу бачать, що являє собою людина завдяки своїй винятковій інтуїції.

Аделаїда
Дівчата, наділені рідкісним ім’ям Аделаїда, як правило, завжди домагаються поставлених цілей, причому без особливих «втрат». Вроджена сильно розвинена інтуїція допомагає Аделаїді обходити гострі кути і знаходити вихід з найважчої ситуації.

Марина
Власниці імені Марина мають якусь особливу, таємничу інтуїцію, що дозволяє їм уникати небезпечних, скрутних ситуацій, передбачати дії і почуття оточуючих їх людей.

Related Post

Чому потрібно перестати спати з мокрим волоссямЧому потрібно перестати спати з мокрим волоссям

Звичка лягати спати з мокрою головою не найкраща, тому що має деякі наслідки. Ось зараз як перерахуємо, що відбувається, якщо не висушити волосся, більше так робити не станеш. Насправді, можна

5 звичок, які крадуть красу і молодість5 звичок, які крадуть красу і молодість

На стан шкіри і загального стану здоров’я завжди впливає кілька чинників. Звичайно, в першу чергу це спадковість, від якої неможливо нікуди дітися. А також навколишнє середовище, в якій людина проводить

Раніше у всіх старшокласниць був однаковий набір косметики …Раніше у всіх старшокласниць був однаковий набір косметики …

Колись ще недавно, позавчора, а насправді 25 років тому, у всіх старшокласниць був приблизно однаковий набір косметики: тіні-рибки, тональник Балет, перламутрова помада Рубі Роуз, механічний олівець Живопис і Ленінградська туш

facebook