5 звичок, які крадуть красу і молодість

На стан шкіри і загального стану здоров’я завжди впливає кілька чинників. Звичайно, в першу чергу це спадковість, від якої неможливо нікуди дітися. А також навколишнє середовище, в якій людина проводить велику кількість часу. І саме тут є рекомендації, які допомагають зберегти молодість і природну красу максимально тривалий час, якщо навчитися їх застосовувати в повсякденному житті.

• Практично кожна дієта має в собі пункт про те, що в раціоні не повинно бути ніяких жирів. І більшість дівчат старанно дотримуються цього правила, хоча це можна назвати свого роду помилкою. Якщо меню постійно знежирене, шкіра буде мати ранні зморшки. Безумовно, ніхто не закликає постійно кілограмами вживати сало, але якщо з’їдати 30-40 грам подібного продукту, шкоди точно не буде. Більш того, кожен досвідчений дієтолог розуміє значення жирів в раціоні здорової людини, тому не вимагатиме такі жертви.

• Так, завжди буде шкідливо вживати велику кількість цукру. Але треба розуміти, що повністю відмовлятися від нього також не можна, адже він потрібен організму, також як і жири, про які розказано вище. Іноді можна дозволити собі побалуватися солодким тортом або тістечком, яке подарує море приємних емоцій. Користь для шкіри буде полягати в тому, якщо мати в раціоні солодкі фрукти!

• Пиття напоїв через соломинку також буде згубно впливати на красу дівчини. Вся справа в тому, що постійна напруга губ буде провокувати розвиток зморшок в області навколо рота. Приблизно така ж біда буде, якщо є звичка курити. Зморшки навколо рота важко видалити, тому краще займатися профілактикою і гімнастикою.

• Як би не було важко, необхідно постаратися контролювати свій сон. Якщо є звичка спати на боці, сховавши обличчя в подушку – це перша ознака того, що будуть розвиватися зморшки. Позиція на спині завжди буде найкориснішою, тому треба постаратися навчитися спати саме в такому положенні.

• Треба розуміти, що всі опалювальні прилади неймовірно сушать повітря. Отже, це буде приводити до того, що шкіра втратить вологу і буде виглядати вкрай не привабливо. Часом може розвиватися лущення або почервоніння в окремих ділянках обличчя. Тому в зимовий період краще тримати в косметичці такі засоби, які місттят зволожуючі комплекси. Вони є і в декоративній косметиці, і в засобах щоденного догляду. Тому підтримувати водний баланс шкіри буде досить просто, якщо задуматися про це заздалегідь.

You cannot copy content of this page