5 звичок, які крадуть красу і молодість

На стан шкіри і загального стану здоров’я завжди впливає кілька чинників. Звичайно, в першу чергу це спадковість, від якої неможливо нікуди дітися. А також навколишнє середовище, в якій людина проводить велику кількість часу. І саме тут є рекомендації, які допомагають зберегти молодість і природну красу максимально тривалий час, якщо навчитися їх застосовувати в повсякденному житті.

• Практично кожна дієта має в собі пункт про те, що в раціоні не повинно бути ніяких жирів. І більшість дівчат старанно дотримуються цього правила, хоча це можна назвати свого роду помилкою. Якщо меню постійно знежирене, шкіра буде мати ранні зморшки. Безумовно, ніхто не закликає постійно кілограмами вживати сало, але якщо з’їдати 30-40 грам подібного продукту, шкоди точно не буде. Більш того, кожен досвідчений дієтолог розуміє значення жирів в раціоні здорової людини, тому не вимагатиме такі жертви.

• Так, завжди буде шкідливо вживати велику кількість цукру. Але треба розуміти, що повністю відмовлятися від нього також не можна, адже він потрібен організму, також як і жири, про які розказано вище. Іноді можна дозволити собі побалуватися солодким тортом або тістечком, яке подарує море приємних емоцій. Користь для шкіри буде полягати в тому, якщо мати в раціоні солодкі фрукти!

• Пиття напоїв через соломинку також буде згубно впливати на красу дівчини. Вся справа в тому, що постійна напруга губ буде провокувати розвиток зморшок в області навколо рота. Приблизно така ж біда буде, якщо є звичка курити. Зморшки навколо рота важко видалити, тому краще займатися профілактикою і гімнастикою.

• Як би не було важко, необхідно постаратися контролювати свій сон. Якщо є звичка спати на боці, сховавши обличчя в подушку – це перша ознака того, що будуть розвиватися зморшки. Позиція на спині завжди буде найкориснішою, тому треба постаратися навчитися спати саме в такому положенні.

• Треба розуміти, що всі опалювальні прилади неймовірно сушать повітря. Отже, це буде приводити до того, що шкіра втратить вологу і буде виглядати вкрай не привабливо. Часом може розвиватися лущення або почервоніння в окремих ділянках обличчя. Тому в зимовий період краще тримати в косметичці такі засоби, які місттят зволожуючі комплекси. Вони є і в декоративній косметиці, і в засобах щоденного догляду. Тому підтримувати водний баланс шкіри буде досить просто, якщо задуматися про це заздалегідь.

Related Post

Як прокидатися “свіжою” і відпочилою: чотири прості правилаЯк прокидатися “свіжою” і відпочилою: чотири прості правила

Нерідко буває, що зранку лице виглядає втомленим, набряклим, а під очима темні кола або синці. Якщо подібні прояви з’являються періодично, то, звичайно, одна з найпоширеніших причин – нестача сну. Та

Цікаві факти про шкіру обличчя, які допоможуть зберегти молодістьЦікаві факти про шкіру обличчя, які допоможуть зберегти молодість

Якісний догляд за зовнішністю необхідний на регулярній основі, навіть при ідеальному харчуванні, без косметики не обійтися. Не дарма сучасні жінки виглядають куди краще, ніж це було можливо не так давно.

Щоб ноги більше не страждали: як у домашніх умовах приготувати SPA-ванночку від втомиЩоб ноги більше не страждали: як у домашніх умовах приготувати SPA-ванночку від втоми

Велике фізичне навантаження, незручне взуття наливають ноги болем, тяжкістю, втомою та відбиваються у вигляді мозолів та огрубілостей. Щоб розслабитися після важкого дня, подарувати ніжкам легкість, чистоту та м’якість, спробуйте домашні