5 звичок, які прискорюють старіння

Спосіб життя позначається на нашій зовнішності не менш, ніж генетична схильність. Те, як ви доглядаєте за собою, скільки часу приділяєте відпочинку, що їсте, як багато рухаєтеся, навіть як думаєте, відображається на обличчі й тілі. Про красу потрібно пам’ятати завжди. І починати варто з звичок, від яких негайно треба відмовитися:

Проводити багато часу за гаджетами
Більшість сучасних гаджетів випромінюють зі своїх екранів синє світло. Згідно з дослідженнями, випромінювання HEV-променів має такий же вплив на шкіру, як і ультрафіолет. Внаслідок цього в епідермісі відбувається масове утворення вільних радикалів, що призводить до втрати шкірою пружності, свіжості і підтягнутості. Під час використання телефону, використовуйте режим «фільтр синього».

Часто носити важкі сережки
У цій зоні шкіра дуже чутлива і легко розтягується. Тому у жінок, які звикли носити важкі сережки, мочка вуха занадто витягується і виглядає непривабливо. Намагайтеся чергувати масивні сережки з мініатюрними або вибирайте тонкі і легкі моделі, які виглядають не менш привабливо.

Читання лежачи
Сучасний ритм життя дозволяє нам читати книги тільки перед сном або в вихідні дні, розвалившись на ліжку і загорнувшись пледом. У такому положенні наше підборіддя опускається, і шкіра втрачає еластичність.

Сон з макіяжем
Чи не перестаємо повторювати, що за будь-яких обставин, якими б втомленими ви не були, змивайте макіяж. В іншому випадку ви ще довго будете боротися з подразненнями, лущення, висипаннями та іншими проблемами. А передчасне старіння, яке є результатом звички, ви побороти навряд чи зможете.

Пиття з трубочки
З одного боку, це захищає наші зуби від впливу напоїв. З іншого боку – постійне пиття з трубочки призводить до появи зморшок навколо губ і підкреслює носогубні складки. Тому використовуйте такий спосіб пиття тільки коли в ньому є необхідність

You cannot copy content of this page