А кажуть, що в інтернеті можна знайти дівчину… Але я знайшов справжнього друга, наче брата-близнюка. Жили в різних містах і він сказав, що приїде до мене попити пива. У день Х виявилося, що мій загадковий друг – дівчина

Я завжди скептично ставився до знайомств в інтернеті. Спеціалізовані сайти знайомств так і зовсім викликали у мене так званий іспанський сором. Так і хотілося запитати у всього тамтешнього контингенту: “Ви серйозно розраховуєте на щось?”.

Адже всім відомо, що зустріти справжнє кохання на подібних сайтах практично неможливо. У кращому випадку це буде ненав’язливе розпивання пива в найближчому барі, а в гіршому – незручна зустріч людей, які не розбігаються по домівках виключно з ввічливості.

І ось одного разу я влився в компанію молодих людей, які спілкувалися на інтернет-форумі, присвяченому мотоциклам. Це було досить легко, тому що тема мені близька і знайома, та й спілкуватися з цікавими людьми мені подобається.

Особливо в текстовому форматі, де завжди можна висловити думки у всій їхній повноті, при цьому вони не залишаться без уваги. Тим більше що обмін фотографіями і відеоповідомленнями на цьому форумі не користувалися популярністю, що мене повністю влаштовувало.

Так ось, там я швидко подружився з одним приємним хлопцем, який був практично моєї копією. Він мав почуття гумору, схоже з моїм, любив ті ж фільми і музичні групи, навіть наші життєві шляхи були дуже схожі. Наприклад, в дитинстві ми жили в одному і тому ж районі і ходили в одну школу, тільки з різницею в кілька років.

Тим дивніше було наше знайомство, адже наскільки великий шанс зустріти свого брата-близнюка серед мільйонів інших інтернет-користувачів? На жаль, в той момент ми жили в різних містах, інакше наше регулярне мережеве спілкування, напевно, швидко перетекло б в реальне життя …

Однак десь через півроку після нашого знайомства мій віртуальний друг раптово повідомив мені, що приїде в моє місто заради реальної зустрічі. Мовляв, сходимо в якийсь заклад, поп’ємо пива, обговоримо нову модель «Хонди» і таке інше.

З одного боку, мені стало трохи не по собі, адже я знав, що все спілкування при зустрічі закінчується, тому що люди, вже сформували для себе певний образ, розчаровуються. З іншого боку, я ж ще не зустрічав людей, які так схожі на мене! Ну я і погодився.

І ось уявіть: в день X, як і було обумовлено, я прийшов в бар, чекаю свого загадкового друга, якого я ніколи не бачив і не чув. Тут мене хтось легенько плескає по спині і каже: “Привіт, Сашко”. Але той, хто так по-свійськи привітався зі мною, мав дзвінкий жіночий голос!

Так-так, моїм “другом” виявилася дівчина на ім’я Катя. Коли я, прийшовши до тями від шоку, запитав у неї, чому вона відразу не зізналася в тому, що насправді є дівчиною, Катя відповіла: “Пацани на форумі дістали б”.

Іншими словами, вона писала на форумі в чоловічому роді, щоб можна було спокійно спілкуватися, без безглуздих підкатів.

З Катею ми одружилися через кілька місяців. Разом ми вже п’ять років, нещодавно у нас народилася дочка. Ось і не вір після цього в знайомства по мережі!

Related Post

Після нескінченних походів волентерськими центрами багатодітна мати змогла отримати цей старий будинок далеко від містаПісля нескінченних походів волентерськими центрами багатодітна мати змогла отримати цей старий будинок далеко від міста

Ірина прокинулася ще до світанку. Вона спустилася на кухню, сіла за стіл і почала прислухатися до звуків цього старого будинку. Він рипів і гудів, видаючи звуки, схожі на стогін людей.

Ви переконуєтеся, що це підла і дріб’язкова людина, коли при розлученні він вимагає повернути всі подарунки його та його батьківВи переконуєтеся, що це підла і дріб’язкова людина, коли при розлученні він вимагає повернути всі подарунки його та його батьків

Сім’я це така штука, коли обидва повинні працювати над відносинами. І судячи зі свого досвіду, працювати треба день у день з найщирішими намірами. Я дуже відкрита і доброзичлива людина. У

Поїхала Ірина по путівці до Грузії, в дуже хороший пансіонат у моря. Поснідавши вирішила їхати на пляж. Їхати довелося досить довго. Полежавши у моря і позасмагавши, Ірина раптом засумувала і вирішила повернутися. У салоні автобуса було дуже спекотно, її розморило в сон. Прокинулася від того, що автобус сильно підскочив на якийсь купині. Дивиться – на вулиці вже не день, справа до вечораПоїхала Ірина по путівці до Грузії, в дуже хороший пансіонат у моря. Поснідавши вирішила їхати на пляж. Їхати довелося досить довго. Полежавши у моря і позасмагавши, Ірина раптом засумувала і вирішила повернутися. У салоні автобуса було дуже спекотно, її розморило в сон. Прокинулася від того, що автобус сильно підскочив на якийсь купині. Дивиться – на вулиці вже не день, справа до вечора

Історію цю я чула від своєї давньої подруги, була вона на той час ще не заміжня і любила їздити по путівках відпочивати. У Радянські часи часто давали безкоштовні путівки, тільки