fbpx

Батьки дорікають мені через моє невдале навчання в автошколі

У 10 класі взимку батьки запропонували записати мене до автошколи, я погодилася та почала ходити на заняття. У мене мало бути 10 занять по 3 години щонеділі.

Досить-таки швидко я пошкодувала, що вирішила піти, тому що навчалася шість днів, до того ж, вранці у неділю о 9:00 автошкола. Плюс все це було взимку, і в приміщенні (в автошколі) було дуже холодно, волого, вогко, всі сиділи в верхньому зимовому одязі. Звісно, 3 години занять я прогаяла, зовсім не могла сфокусуватися, хоча вчитель був чудовий. До того ж 3 із 10 занять я пропустила, бо писала олімпіади.

Після проходження теорії я зрозуміла, що нічого не засвоїла. Далі була практика, її ми відклали до літа. Я відкаталася 10 занять з інструктором (хоч і інструктор був такий собі, дуже мовчазний, неохоче відповідав на запитання) та зрозуміла, що не зможу скласти навіть внутрішній іспит. Я вчу теорію, але все одно роблю купу помилок, багато чого не розумію, і обсяг, який я маю вивчити лякає. На практиці теж постійно плутаюсь у знаках і боюся їздити необ’їздними маршрутами.

Я втомилася від батьків, вони щодня тиснуть на мене, що я нічого не здала, а вони витратили гроші. Це просто нестерпно, вони кажуть, що я сама захотіла отримати права і нічого не довела до кінця, все літо промаялася і не підготувалася, а вони через мене спустили гроші на вітер. Але я не можу скласти внутрішній іспит, я зовсім не готова, я не розумію занадто багатьох речей у квитках, адже я багато пропустила в теорії, звісно про практику і мови бути ніякої не може. Але їхні постійні, щоденні докори доводять мене до сліз, я почуваюся винною, що не зможу отримати скоринку від автошколи.

Батькам я говорила, що потім, через кілька років, коли точно буду готовою, сама оплачу автошколу і здаватиму, але вони все одно щодня тиснуть, що я повинна здавати зараз, адже вони витратили гроші.

Допоможіть, будь ласка, порадою.

Related Post

Віка пішла гуляти, і в полі знайшла хлопчиська, який впав в яму на заводіВіка пішла гуляти, і в полі знайшла хлопчиська, який впав в яму на заводі

Сьогодні у Віки був перший день відпустки і настрій був просто чудовим. На вулиці світило сонечко, Міша і Катя навели порядок у своїй кімнаті і вже веселилися з хлопцями у