fbpx

Брат залишив дітей напризволяще, дедалі частіше мені телефонують сусідка чи вихователька з садка і скаржаться на нього

Мене звати Тетяна, мені 32 роки. Я сама по собі людина м’яка, не люблю скандалів і дуже переживаю через них. Завжди після сварок відчуваю провину, а коли мене ображають швидко відхожу. Маю брата, молодшого на 5 років. Він неодружений і в нього двоє дітей: 4 та 5 років. Дівчини ніякої в нього також немає. Мами не стало минулого року.

Я в життя брата лізти не хочу, але дедалі частіше мені телефонують сусідка чи вихователька з садка, коли він не забирає дітей. Буває його немає вдома, а діти одні сплять, вночі прокинулися не побачили батька та пішли шукати його сусідами.

Мені важко не реагувати на це. У мене самої чоловік та двоє дітей. Дивлюся на цих янголят і не уявляю, як їх можна залишити самих, ще й вночі?! Хоча, може, я відстала від життя, і це вже в нормі речей?

Брат каже, що це нормально, що він зараз живе для себе, з дітьми, мовляв, нічого страшного не трапиться. А я, як він каже, взяла на себе роль мами і дорікаю йому, і взагалі нічого не розумію. Що я маю підтримувати його та таке ставлення до дітей.

Між мною та братом взагалі ніколи не було теплих, добрих стосунків. Постійно на щось ображені були. Бувало пробували почати спілкуватися, але у підсумку він нахабно поводився, і про моє особисте життя ставало відомо всім сусідам та знайомим. Як брудними ногами потупцювали у душі. Я часто сиділа з його дітьми, купувала солодке та водила зі своїми відпочивати. Та мені це вже почало набридати. Легше взагалі не спілкуватися.

Наразі він малечу лишає на ніч чи на 3-5 годин самих вдома. Ось не знаю що робити. Почекати доки служби опіки не заберуть дітей і просто нічого не робити? Дітей я то може й заберу. Але навести його на вірну путь ніяк не виходить, він мене всюди заблокував. Звісно, я знаю його друзів, але вони теж йому кажуть, щоб жив для себе

Related Post

Незважаючи на допомогу психолога, не можу знайти чоловіка. Чому?Незважаючи на допомогу психолога, не можу знайти чоловіка. Чому?

Три роки тому я вперше прийшла на консультацію до психолога. Звернулася з проблемою, яку до цього змогла частково пропрацювати сама. Зараз я легко розбираюся в багатьох життєвих ситуаціях. До психолога

Я оббрехала дитину, бо не розуміла нащо йому ті грошіЯ оббрехала дитину, бо не розуміла нащо йому ті гроші

Я працюю на касі в супермаркеті, моє робоче місце знаходиться якраз навпроти вікна, що виходить на парковку. Щодня я бачу одну і ту ж саму картинку, як хлопчисько ходить від

Мене обдурили в ювелірному відділі магазинуМене обдурили в ювелірному відділі магазину

А мене ось кинули на кругленьку суму. І не десь, а в ювелірному відділі супермаркету. Мені 24 роки і я вирішив зробити пропозицію своїй коханій дівчині Ользі. Знаю, що прийнято