Чоловік мене дратує, але розлучатися страшно

У мене двоє дітей шести та двох років. Рік тому дізналася, що чоловік зустрічався з молодими дівчатами. Він, звичайно, все заперечує. І начебто можна повірити в його версію. Але я не вірю і сильно ображена.

Не можу його пробачити. Знаю, що поки я сиділа вдома з дітьми і мені було дуже важко, він розважався. Зараз все в ньому дратує. Але якщо посваримося, а це відбувається часто, то з’являється страх, що він піде.

Починаю миритися перша, стає погано, а він ніби цим користується. Не можу зрозуміти, чи то боюся залишитися одна з дітьми, чи є почуття до чоловіка. Начебто пройшло багато часу і я хочу налагодити відносини, але не виходить.

Надія, 28 років
Зрада вашого чоловіка оселилася у вас в голові. І неважливо, реальна вона чи вигадана. Головне, що вона є, і вона вас руйнує. Давайте подумаємо про вас і ваших дітей. Їм потрібна здорова, щаслива мама, яка не здригається від кожного дзвінка або запізнення.

Зрада – це завжди про довіру. Шлюб – це домовленість про правила. І в цих правилах прописана вірність. Якщо, звичайно, не обумовлені інші умови. І якщо договір порушений одного зі сторін, то другій стороні складно відновити довіру.

На чому будується ваш шлюб? На любові і дружбі, фінансовій підтримці, моральному і матеріальному комфорті, на прийнятті та довірі? Можливо, на чомусь одному або на всіх відразу. Чого ви боїтеся втратити? Спробуйте чесно відповісти собі на це питання.

Тут немає поганого і хорошого, тут немає правильного і неправильного, тут немає порівняння з подругою або сусідкою. Це тільки ваше життя.

Залишитися одній з двома дітьми складно, але можливо. Хіба краще руйнувати себе день у день? Настане момент, коли ваш емоційний стан зв’яжеться в один клубок з фізичним, і ви прокинетеся хворою в прямому і переносному сенсі цього слова. І звинувачувати буде нікого.

Жити в шлюбі без довіри – це ваш вибір. Самотність лякає багатьох. І, на жаль, жінки частіше залишаються самотні, ніж чоловіки. Але вони ж проживають більш яскраве, щасливе життя без партнера. Розлучатися боляче завжди, але іноді це як в хірургії – краще розкрити нарив і вилікуватися, ніж довго гнити всередині.

Невизначеність теж лякає. Але якщо єдине почуття, яке викликає чоловік, це роздратування, то виникає відразу багато питань. Спробуйте розібратися з собою. Чого ж хочете ви? Як бачите своє життя через 5 років? Які взаємини між вами? Ви молоді, і все ще у вашому житті можливо. І збереження сім’ї, і створення нової. Вибір за вами.

You cannot copy content of this page