Чоловік не приїхав у пологовий будинок тому що сказав, що це морально тяжко і він перечекає на роботі…

Мені 34 роки, 10 років заміжня. Заміж вийшла по великому коханню, жили добре, старшій дитині було 5 років, коли чоловік поїхав у відрядження до іншої країни на рік.

Нудьгували дуже, їздили одне до одного в гості, після його повернення дізнаємося, що я вагітна. Планували, були дуже щасливі. На першому узі лікар каже: добре подумайте перед народжуванням!

У дитини виявилося тяжке захворювання, дуже важке, не давали гарантій що не помре  в утробі, але якщо виживе і народиться – яким буде це життя? …

Було нестерпно, ридала з ранку до ночі, не спала, сходила з розуму, просила чоловіка приїхати до нас, щоб допомогти.. або просто бути поруч.

Але він бідний може так переживав, не знаю, в загальному сказав, що через  роботу не може. Всі питання вирішувала самостійно з моєю найкращою подругою, яка возила мене 3 тижні по всім лікарям і лікарням.

Рішення робити переривання вагітності по медичним показаннями (хоча для мене це вбивство). Прийняли рішення разом з чоловіком.

Напередодні штучних пологів зателефонувала чоловікові, ридала, він сказав що не може більше говорити на цю тему, він втомився. Усе. Я кинула трубку, через день народила в палаті одна як собака, ніхто до мене не підійшов.

Так мені і треба. Думала-руки на себе накладу. Сил не вистачило та й син уже є … чоловік подзвонив через годину і сказав-“ну як ти? Я завтра вночі прилітаю до вас” .

А мені в той момент вже було все одно. Пусто.
Чому я це розповідаю так докладно? Тому що мені здається, що моя зрада почалася в той момент. Я емоційно, душевно стала одна. А раніше були разом.

Потім було багато всього, ми не розлучилися, переїхали з сином до нього, на темі дітей я була хвора і схиблена, я сповідалася, причастилася, Бог змилувався, через 2 роки народився другий синочок.

Коли маленькому рік виповнився, поїхала до батьків у гості. Нудьгувала по будинку, батькам, друзям, на чужині було дуже самотньо.

Випадково познайомилася з чоловіком в поїзді, просто попутник. З першої хвилини спілкування немов зустріла людину, яку знаю все життя. Так мене це вразило тоді.

Я розповіла про себе, що заміжня, двоє дітей. В першу нашу зустріч просто гуляли по місту, він сказав що був 2 рази одружений, зараз живе в цивільному шлюбі, але відносини ніякі, живуть в різних кімнатах, можливо скоро розлучаться (а я дура повірила).

Я сказала, що чоловіка кохаю і близькості у нас не буде, не хочу переступати межу. 3 тижні були дуже щасливі просто тому що спілкувалися, він взяв відпустку, приїхав до нас в місто (тут теж його батьки), зняв квартиру в сусідньому з моїм будинком, де ми зустрічалися.

Близькості не було. Це мене й підкупило. Потім він мене з дітьми проводив, дуже допоміг, ми поїхали додому до батька і до чоловіка. Я дуже переживала що з чоловіком зіпсуються стосунки, але все було як завжди.

Ось тут треба було зупинитися. Прошу у Бога прощення, що ж ч наробила … Так мені соромно, дрянь я остання ..

Не припинила я з ним спілкуватися. Ми зустрілися з ним потім, хоча його цивільна дружина вже дізналася про мене. Я брехала чоловікові, собі, йому, так хотіла з ним бути. Так в нього закохалася. Прости Господи.

Намагалася з ним розлучитися, влізла в бруд по самі вуха, його жінка знає все тепер, пару днів назад у них було чергове з’ясування стосунків, і після цього він зник. Не відповідає на мої смс і дзвінки. Мабуть, все.

Я не знаю, чи розвалилася у них сім’я, він часто говорив що сім’ї немає (дітей немає, неодружені). Але я все-таки вважаю, що була сім’я.

Сподіваюся, вона його пробачила і зі мною він обрубав усі кінці.
Дуже багато сорому і болю зараз від усвідомлення того, що я накоїла, що дозволила собі стати коханкою, сама будучи дружиною.

Покарання вже прийшло, на тлі цілого року нервів, ридань і переживань тяжко захворіла, неясно зараз скільки проживу ще й як. Молодшому синові 2, старшому 9.

Тому, хто дочитав до конца- дівчинки, милі, не переступайте цю межу! Тому що, яким би чоловік не був негідником, ми не кращі, якщо дозволяємо собі таке. Так, я кохала його. І кохаю.

Тільки треба було це затиснути в кулак і задавити. Тому що це гріх!
Я раніше себе поважала. А тепер гидко від самої себе. І сльози нажаль не до себе, а сльози сорому і совісті перед ним, перед нею, перед чоловіком, перед Богом.

Related Post

Багато разів намагалася з’їхати від матері, але кожен раз поверталасяБагато разів намагалася з’їхати від матері, але кожен раз поверталася

Майже все життя прожила з мамою. Після розлучення повернулася до неї разом з дочкою. Живемо ми в селі, я працюю, де можу, але весь час відчуваю, що родичам я не

Мої батьки вмовили нас після весілля залишитися жити з ними… Це рішення практично зруйнувало наш шлюб…Мої батьки вмовили нас після весілля залишитися жити з ними… Це рішення практично зруйнувало наш шлюб…

Життя без батьків – це краще медового місяця… Коли я тільки-тільки вийшла заміж, гостро постало житлове питання. Мій чоловік переконував мене, що нам пора зняти квартирку і жити окремо від

З квартирантки в дружини… Моя дивовижна історія.. Хе-хеЗ квартирантки в дружини… Моя дивовижна історія.. Хе-хе

Скажу про себе, що я не меркантильна людина, але чоловік з трьома квартирами – це все ж чоловік з трьома квартирами 😜️ Фліртувати зі своїм орендодавцем я стала не відразу.

facebook