Чоловік весь час розповідає про минулі відносини

Як тільки ми почали зустрічатися, чоловік став розповідати мені про свої минулі інтимні стосунки. Причому в подробицях. При мені захоплювався іншими жінками. Казала йому, що мені це неприємно. Але він продовжує в тому ж дусі. Здається, він пишається своїм «величезним досвідом». Відчуваю себе приниженою. Що він хоче мені цим довести, не зрозумію.

Катерина, 38 років. Порада від психолога.
Він не прагне принизити вас, швидше за ваш рахунок намагається впоратися з власною невпевненістю. Він хоче викликати у вас емоції, змусити відчувати сором, незручність. Судячи з того, що він пишається своїм «величезним досвідом», у нього є або були проблеми з потенцією або зовнішністю.

Коли ви реагуєте на його розповіді, він немов виглядає в дзеркало, в якому відбивається не реальність, а щось придумане ним самим, його образ себе. Вас просто використовують для прикриття, маскування того, чого він боїться. Він нічого не доводить вам, він доводить собі.

Але вам нема чого соромитися, ви ні в чому не винні. Проблема тільки в тому, що ви не можете зупинити його, дозволяєте описувати інтимні стосунки в подробицях. Чому ви дозволили йому зробити це в перший раз? Можливо, були збентежені, не знали, як реагувати, у вас не було такого раніше. Або думали, що йому швидко набридне.

Тепер вам знадобиться твердість і послідовність, щоб змусити його припинити розповідати. Як тільки він піднімає цю тему, говорите, що не мають наміру слухати далі, йдіть в іншу кімнату, скидайте дзвінок, надягайте навушники.

Головне – прийміть рішення, що не збираєтеся більше вислуховувати його історії, і заявляйте про незгоду усіма можливими способами і кожен раз. Йому доведеться зрозуміти, що як раніше більше не буде.

You cannot copy content of this page