Чому через носіння маски сильно псується обличчя і як цьому запобігти

Без чого ти ніколи не виходиш на вулицю? Напевно це смартфон, ключі, документи і … маска для обличчя. Так, мабуть, цей атрибут надовго закріпився в нашому повсякденному житті. А для деяких і зовсім перетворився на модний аксесуар. Але, на жаль, обов’язковий засіб захисту все частіше згубно впливає на стан нашої шкіри. Щоб уникнути неприємних проблем, важливо знати, як потрібно носити маску на обличчі.

Що таке «маскне»?

Дівчата добре знають, що таке акне. Неприємні висипання і запалення на шкірі обличчя так чи інакше заставали зненацька кожну з нас. Але як подібне може бути пов’язано з використанням захисних масок? Все дуже просто. Ти напевно помічала раптову поява прищиків на твоєму підборідді, носі або щоках. Це так звані «масочні» зони, які схильні до найбільшого впливу масок для обличчя.

На сленговій мові фахівців подібні висипання називаються «маскне». Сама назва підказує, що причина проблеми криється в масці для обличчя. Американський медичний ресурс Health визначає маскне як акне, яке утворюється в місцях тертя маски і шкіри, а також тиску тканини на обличчя. Тривале носіння засоби захисту створює ефект прілої шкіри. Крім того, коли ти дихаєш в масці, всередині неї підвищується вологість. А це стає живильним середовищем для появи акне, закупорки пір і провокуванні появи комедонов і навіть вугрів.

Як уникнути проблем зі шкірою

Щоб не страждати від маскне, потрібно знати, як носити маску для обличчя правильно. Насправді, все дуже просто. Головне правило – гігієна і ще раз гігієна. Якщо ти використовуєш тканинну маску (наприклад, зробила її самостійно), обов’язково пери її кожен день. Після прання найкраще пропрасувати її праскою і пропарити додатково. Так і на душі спокійніше, і маска стане беспечною на сто відсотків. А якщо ти віддаєш перевагу одноразовому засобу захисту, старайся міняти його якомога частіше. Або хоча б провітрювати маску в проміжках між носінням.

Крім того, фахівці не рекомендують зловживати різними домашніми спа-процедурами. Наприклад, використовувати велику кількість масок, скрабів, сироваток та інших продуктів. Твоя повсякденна б’юті-рутина повинна бути грамотно збалансована і підходити конкретно твоєму типу шкіри.

Related Post

Спеціаліст назвала дві головні причини випадіння волоссяСпеціаліст назвала дві головні причини випадіння волосся

За словами фахівця, випадання волосся після сильного стресу може наступити не відразу, а протягом декількох місяців. Лікар-дерматолог заявила, що двома головними причинами випадіння волосся у людей є стрес і брак

5 жіночих імен, які мають виняткову інтуїцію5 жіночих імен, які мають виняткову інтуїцію

Вони бачать інших наскрізь, а події передбачають із завидною точністю завдяки. Яна Дівчата, яких нарекли ім’ям Яна, мають виняткову інтуїцією. Завдяки їй вони здатні немов читати думки співрозмовника, навіть найпотаємніші.

Чому потрібно перестати спати з мокрим волоссямЧому потрібно перестати спати з мокрим волоссям

Звичка лягати спати з мокрою головою не найкраща, тому що має деякі наслідки. Ось зараз як перерахуємо, що відбувається, якщо не висушити волосся, більше так робити не станеш. Насправді, можна

facebook