Чому потрібно перестати спати з мокрим волоссям

Звичка лягати спати з мокрою головою не найкраща, тому що має деякі наслідки. Ось зараз як перерахуємо, що відбувається, якщо не висушити волосся, більше так робити не станеш. Насправді, можна ставитися до цього несерйозно, але з малого завжди виростає щось більше.

Ось як сон з мокрим волоссям може вплинути на твоє самопочуття і зовнішній вигляд.

Здається, у мене голова свербить

Цілком можливо, що це педикульоз, але якщо ти лягаєш спати з мокрим волоссям, то причина може бути в цьому. Волосся мокре, наволочка волога, все це створює умови для бактерій, які можуть активніше розмножуватися і викликати роздратування на шкірі голови. Порушений влагообмін цілком може посприяти виникненню лупи.

Не можу розчесатися

А як же ти хотіла? Мокре волосся під час сну, особливо якщо ти «активно спиш» і часто крутишся, обов’язково сплутується. І добре, якщо вони у тебе сильні і здорові, але якщо тонкі і слабкі? Якщо збираєшся зробити вранці зачіску, то тобі доведеться попітніти, щоб повернути їм форму.

Звідки головний біль?

Деякі фахівці з догляду за волоссям вважають, що якщо лягати з мокрою головою, є ризик прокинутися з неприємними відчуттями. Мокре волосся знижуює температуру тіла, через що організм починає голову «гріти». Звідси і важкість у скронях. Можна спати в рушнику, але це ж дуже незручно, хіба зможеш нормально відпочити?

Чому моє волосся так в’ється?

Ті ж експерти кажуть, що це через те, що воно мокре. Вологе волосся створює більше тертя об наволочку, в результаті отримуєш кучері, які не так-то просто вирівняти. Інше питання, якщо хочеш кучерики, тоді голову точно можеш не сушити.

Що з об’ємом?

Якщо ти щасливий володар тонкого і ніжного волосся, тоді прекрасно розумієш, як складно буває надати їм об’єм. Якщо регулярно спиш з мокрим волоссям, не сподівайся, що він з’явиться сам собою. Навпаки, буде ще складніше його досягти.

Знову посіклися!

Знайомий перукар не міг зрозуміти, чому в однієї її клієнтки так часто січеться волосся. До тих пір, поки не дізнався, що вона лінується висушити його перед сном. Після того, як він її покартав і вона виправилася, волосся, звичайно, стало кращим. Коли вони мокрі, то більше схильні до механічних пошкоджень.

Звідки ці прищі?

На жаль, під час сну мокре волосся може сохнути на твоєму прекрасному обличчі. Чи потрібно розповідати, наскільки це активна ділянка шкірного покриву і з якою швидкістю на ньому виникають вугрі? Все те, що впливає на шкіру голови з першого пункту, відноситься і до шкіри твого обличчя.

Related Post

5 звичок, які прискорюють старіння5 звичок, які прискорюють старіння

Спосіб життя позначається на нашій зовнішності не менш, ніж генетична схильність. Те, як ви доглядаєте за собою, скільки часу приділяєте відпочинку, що їсте, як багато рухаєтеся, навіть як думаєте, відображається

6 корейських бюджетних б’юті-штучок, які повинні бути у кожної!6 корейських бюджетних б’юті-штучок, які повинні бути у кожної!

Зараз корейськи засоби по догляду за обличчям на піку популярності, адже їх можна знайти на кожний гаманець, а ефект просто ВАУ. Зумовлено це тим, що фахівці бьюті індустрії Кореї ще

У яких вазі і зрості жінки найбільш красивіУ яких вазі і зрості жінки найбільш красиві

Вчені назвали найсексуальніший жіночий зріст і вагу Дослідники запевняють, що худі панянки приваблюють чоловіків набагато менше, ніж їх пишнотілі конкурентки. З давніх-давен ведуться суперечки про те, жінка з якими параметрами

facebook