Чому сивіє волосся і чи можна з цим боротися?

Сивина здатна прикрасити тільки чоловіка. Вважається, що волосся з сивиною свідчать про мудрість і досвідченість чоловіка, і додають його зовнішньому образу якийсь шарм. З жінками ж все навпаки. Сивина у жінки викликає паніку, а якщо ця сивина ще і рання, то жінка і зовсім не знає що з цим робити.

І перше що приходить на розум жінки, помітила у себе сивий волос – це вирвати його. І так день у день ви спочатку ретельно обстежуєте волосся, а потім починаєте виривати все сиві волоски. Однак, таким чином ви від сивини точно не позбудетеся. А виривання волосся (особливо якщо це відбувається на одному і тому ж місці) може привести до випадання волосся і облисіння цієї ділянки голови.

Причин появи ранньої сивини багато. Це може бути генетична схильність, нервове потрясіння, щоденний сильний стрес, порушений обмін речовин і багато інших. У кожної жінки ці причини індивідуальні. Якщо ви вже зараз замислюєтеся про те, як все-таки уникнути появи ранньої сивини, то вам достатньо вести нормальний здоровий спосіб життя, намагайтеся не потрапляти в стресові ситуації і не сприймати все занадто близько до серця. Бережіть свою нервову систему, від її стану повністю залежить ваше здоров’я, і ​​справа стосується не тільки сивини.

А ось якщо ви купили шампунь, який нібито позбавить вас від сивого волосся, то зробили ви це даремно. Такі шампуні вам не допоможуть.

Справа в тому, що в шампунь не додаються компоненти, здатні вплинути на зміну пігментації волосся. Крім того, якщо ви вважаєте, що ранню сивину викликав кондиціонер в квартирі, прямі сонячні промені або сильні морози взимку, які пошкоджували волосся, знайте що це не так. Нічого з перерахованого вище до появи вашої сивини відношення не має.

Отже, вже було сказано про те, як запобігти появі сивини, і що в разі її виявлення робити не варто. Тепер варто згадати про те, як же з нею все-таки боротися і приховувати сивину від сторонніх очей.

Багатьом жінкам легка сивина дуже йде. Однак, практично всі вони прагнуть приховати сивину, не дивлячись навіть на цей факт. Вся справа в тому, що жінки прагнуть уникнути зайвих питань про вік. Вони щодня витрачають свої сили і енергію на те, щоб виглядати молодо привабливо і красивою, а поява сивого волосся може все зіпсувати.

На сьогоднішній день існує всього один дієвий спосіб боротьби з сивиною – це фарбування волосся. Простіше кажучи, вам необхідно просто зафарбувати сиве волосся. Чим саме фарбувати волосся ви вибираєте самі, в залежності від того наскільки помітна ваша сивина. Якщо у вас ледь помітна сивина на ранній стадії появи, то вам допоможуть звичайні тонуючі шампуні або кондиціонери. Вам не треба буде міняти колір волосся, а просто підкреслити його, і при цьому ви не зіпсуєте структуру волосся.

Якщо ж ваша сивина вже досить помітна, то тонуючі шампуні вас не врятують. Вам допоможе крем-фарба. Звичайно шкоди від неї для волосся куди більше, проте ви можете вибрати мінімально шкідливу фарбу для волосся.

При придбанні фарби зверніть увагу, що фарба повинна бути зроблена на натуральній основі, і не містити в своєму складі шкідливі хімічні речовини. Таким чином, ви зможете вберегти своє волосся і шкіру голови від сильної шкоди. Такі фарби, як правило, бувають натуральних відтінків, а значить, ви не сильно змініте свій природний колір.

Є ще один спосіб зафарбувати сивину, однак він підійде не всім. Ви можете скористатися хною, яка є натуральним барвником. А значить, ви не тільки позбудетеся від сивого волосся, але ще і зміцните своє волосся, і вони стануть гладкими і слухняними.

You cannot copy content of this page