Чому така красива і одна?

«Чому така красива і одна?»

Цей огидний полукомплімент кожен раз вибиває мене з колії! По-перше, де ви бачите зв’язок між красою і наявністю чоловіка? .. А по-друге, у мене не вкладається в голові – якщо я не в стосунках, значить в мені обов’язково має бути якась вада? На жаль, хлопці, все набагато гірше. Я одна, тому що немає мети «не бути однією» … Ось так, уявіть собі … У мене немає гострої необхідності «завести мужика», і вже тим більше потреби «вийти заміж». І справа не в тому, що я якась там затята феміністка. Все зовсім навпаки – я занадто наївна.

Так вже вийшло – я вірю в любов і чисті стосунки. І поки ця віра буде в мені жива, на менше я не погоджуюсь. Ви можете годинами читати мені лекції на тему «чоловіки – полігамні істоти». Можете переконувати в тому, що я стара, старомодна, дурна і живу дитячими фантазіями. Але я швидше вважатиму за краще самотність, ніж ту нісенітницю в цукерковій обгортці, яку ви так старанно намагаєтеся мені підсунути.

Я ніколи не зрозумію жінок, які відчувають потребу не в Чоловікові, а в «наявності чоловіка» … Або відчайдушно прагнуть скоріше вийти заміж, тому що «вік підійшов» .. Та який, до біса, вік ?! Ви що знущаєтесь?…

Може бути, я чогось не розумію в цьому житті, але на мій погляд, потреба в близькості, в інтимі, в заміжжі, а тим більше в дітях – це те, що нормальна жінка може відчувати тільки З ПЕВНОЮ ЛЮДИНОЮ! А не тому що в ній раптом інстинкти прокинулися або «час прийшов», і вона побігла – шукати самця, терміново …

А потім несподівано виявилося, що це не зовсім те, про що вона мріяла. Звідси – сльози, соплі і розлучення. Ні, дякую, залиште все це собі. А у мене інша мета, адже я хочу – КОХАТИ І БУТИ КОХАНОЮ !! Ось так, не більше й не менше. Хочу бути поруч із близькою людиною не тому, що так треба – а тому, що саме він мені дорогий.

І щоб йому від мене треба було в першу чергу я, а не те, що я можу запропонувати. Хочу довести свої відносини не до весілля, а до смерті ….

Бути вірною дівчиною і гідною дружиною. Дитину не просто «завести», а подарувати коханому чоловікові. І стати хорошою матір’ю! Хочу будувати свою долю не озираючись на всі боки, а живучи згідно розуму і згідно почуттям.

Суспільство може нав’язувати все, що завгодно. Але тільки ми самі вирішуємо, що з цим робити. І я переконана, що хтось ще мислить так само. Не знаю, скільки разів мені ще доведеться обпектися перш ніж я зустріну своє щастя. Але якщо не зустріну – залишуся чесна з собою, не витративши себе на непотрібне.

Просто буду «Красива і одна» …

You cannot copy content of this page