fbpx

Чому не можна носити дві обручки?

З обручками пов’язано багато традицій і прикмет. Хтось вірить в них, інші намагаються ігнорувати поради бабусь і знайомих. І однією з причин розбіжностей є наявність двох обручок. Чому ж їх носять і чи можна залишати прикраси від минулого шлюбу?

Чому на безіменному пальці два кільця
Часто на безіменному пальці дівчини носять два колечка. Одне з них – обручка, друге – кільце для заручин. І на цей рахунок існує дві різні думки:

Коли наречений робить нареченій пропозицію, він одягає їй його на безіменний палець. Поверх нього надівається вже обручка. Вважається, що дві прикраси принесуть молодятам щастя і міцний союз. Дружині належить носити два аксесуари все життя, щоб зберегти щасливий шлюб.

Після весілля наречена повинна зняти кільце для заручин і прибрати його в скриньку. Якщо у пари народиться хлопчик, то йому передається кільце для заручин зі своєю дівчиною. Носити два вироби вважається поганою прикметою – це може зруйнувати шлюб через чоловічої зради.

В яке з цих тверджень вірити – вирішувати вам. Найголовніше, щоб у людини були хороші думки, які мають властивість матеріалізуватися. Іноді кільце для заручин має практичну мету – воно притримує велику за розміром – обручки.

Деякі дівчата носять два прикраси. І ось чому:

Одне – залишилося від минулого шлюбу. Після заміжжя дівчина не побажала знімати прикрасу.
Друге – належить загиблому чоловікові. Існує традиція вдягати обручку покійного чоловіка в пам’ять про нього.
Одне – обручка, друге – вінчальне.

Купуючи парні обручки, майбутні молодята розраховують на довге спільне життя. На жаль, багато пар розпадаються, а після розлучення позбавляються від символу їхнього кохання. І це правильне рішення, оскільки вироби від минулого шлюбу можуть перешкодити новим відносинам, як свідчать прикмети. Ювелірний виріб можна продати, переплавити або викинути. А ось продовжувати носити не рекомендується. До того ж, це напевно не сподобається новому супутнику.

Самою сумною причиною носіння двох кілець є збереження пам’яті про померлого дружини. Прийнято надягати прикрасу на безіменний палець іншої руки. Також можна носити його на ланцюжку або прибрати в шкатулку.

І третя причина – два кільця носять після вінчання. З цією метою зазвичай купують різні по виду прикраси – одне класичне, друге з каменем. Носять їх на одному пальці.

Що стосується стилістики, то не рекомендується надягати два ювелірних аксесуара на один палець. Правда, мало хто дотримується цієї рекомендацію, вважаючи за краще завжди тримати близько до тіла наявні ювелірні вироби.

Related Post

6 корейських бюджетних б’юті-штучок, які повинні бути у кожної!6 корейських бюджетних б’юті-штучок, які повинні бути у кожної!

Зараз корейськи засоби по догляду за обличчям на піку популярності, адже їх можна знайти на кожний гаманець, а ефект просто ВАУ. Зумовлено це тим, що фахівці бьюті індустрії Кореї ще

3 звички, які видають вікову жінку3 звички, які видають вікову жінку

Щодня перед нами постає велика кількість жінок, які вже перейшли кордон молодості. Багато хто з них, завдяки догляду за собою і комфортному середовищію проживання, виглядають просто фантастично. Однак деякі їх

5 жіночих імен, які мають виняткову інтуїцію5 жіночих імен, які мають виняткову інтуїцію

Вони бачать інших наскрізь, а події передбачають із завидною точністю завдяки. Яна Дівчата, яких нарекли ім’ям Яна, мають виняткову інтуїцією. Завдяки їй вони здатні немов читати думки співрозмовника, навіть найпотаємніші.

facebook