Чому не можна носити дві обручки?

З обручками пов’язано багато традицій і прикмет. Хтось вірить в них, інші намагаються ігнорувати поради бабусь і знайомих. І однією з причин розбіжностей є наявність двох обручок. Чому ж їх носять і чи можна залишати прикраси від минулого шлюбу?

Чому на безіменному пальці два кільця
Часто на безіменному пальці дівчини носять два колечка. Одне з них – обручка, друге – кільце для заручин. І на цей рахунок існує дві різні думки:

Коли наречений робить нареченій пропозицію, він одягає їй його на безіменний палець. Поверх нього надівається вже обручка. Вважається, що дві прикраси принесуть молодятам щастя і міцний союз. Дружині належить носити два аксесуари все життя, щоб зберегти щасливий шлюб.

Після весілля наречена повинна зняти кільце для заручин і прибрати його в скриньку. Якщо у пари народиться хлопчик, то йому передається кільце для заручин зі своєю дівчиною. Носити два вироби вважається поганою прикметою – це може зруйнувати шлюб через чоловічої зради.

В яке з цих тверджень вірити – вирішувати вам. Найголовніше, щоб у людини були хороші думки, які мають властивість матеріалізуватися. Іноді кільце для заручин має практичну мету – воно притримує велику за розміром – обручки.

Деякі дівчата носять два прикраси. І ось чому:

Одне – залишилося від минулого шлюбу. Після заміжжя дівчина не побажала знімати прикрасу.
Друге – належить загиблому чоловікові. Існує традиція вдягати обручку покійного чоловіка в пам’ять про нього.
Одне – обручка, друге – вінчальне.

Купуючи парні обручки, майбутні молодята розраховують на довге спільне життя. На жаль, багато пар розпадаються, а після розлучення позбавляються від символу їхнього кохання. І це правильне рішення, оскільки вироби від минулого шлюбу можуть перешкодити новим відносинам, як свідчать прикмети. Ювелірний виріб можна продати, переплавити або викинути. А ось продовжувати носити не рекомендується. До того ж, це напевно не сподобається новому супутнику.

Самою сумною причиною носіння двох кілець є збереження пам’яті про померлого дружини. Прийнято надягати прикрасу на безіменний палець іншої руки. Також можна носити його на ланцюжку або прибрати в шкатулку.

І третя причина – два кільця носять після вінчання. З цією метою зазвичай купують різні по виду прикраси – одне класичне, друге з каменем. Носять їх на одному пальці.

Що стосується стилістики, то не рекомендується надягати два ювелірних аксесуара на один палець. Правда, мало хто дотримується цієї рекомендацію, вважаючи за краще завжди тримати близько до тіла наявні ювелірні вироби.

You cannot copy content of this page