Чи подобаються чоловікам жінки у яких нарощені вії?

Вічне питання … Що подобається чоловікам?

Чи подобаюєься їм, коли у дівчини нарощені вії?

Опитування і подальша статистика показують, що густо нарощені вії приваблюють в дівчині лише на перших порах і в тих випадках, коли чоловік не збирається заводити серйозні стосунки.

Але от коли чоловік по-справжньому вас любить, на Ваші нарощені вії дивиться вже не з таким захватом. Чоловіки звертають увагу на доглянуту і  здорову шкіру, а густо нарощені вії лише порушують той баланс жіночої краси.

Ось відповідь одного з чоловіків за який проголосували більшість “Що б там не говорили, а нам не хочеться, щоб любов асоціювалася з хімічним процесом. Подивишся іноді на результат пластичного хірурга і думаєш, що народжувати їй уже пізно, а виявляється ще алкоголь продавати рано. так що я за природну красу жінки: спорт, косметика і краса духовна ”

Накладні вії – відмінний спосіб перетворити. Їх носять Кім Кардашьян, Кеті Перрі та багато інших зірок. Однак в цій справі головне, не переборщити. Адже як і всі штучне, накладні вії нервують чоловіків.

Тому, милі дівчата, головне – це в усьому знати міру. Щоб не війшло як в тому анекдоті “… Через, якийсь час після весілля вона відклеяла нігті, зняла вії. Змила весь макіяж ..
Він глянув на неї – і повісився! .. “

You cannot copy content of this page