Це ж треба, такий самий як в мене, а я свій якраз сьогодні викинула

В цей день Віра поверталася додому раніше, на неї чекав чоловік, донька і ще одне непорозуміння. “Непорозумінням вона назвала Лєру, позашлюбну доньку чоловіка Василя.

Вона з’явилася нізвідки, туди і піде, думала Віра, та на так сталося, як гадалося, адже Василь до цього дівчат то і не познайомив, Віра і так була налаштована на надто приязно, хоча нічого поганого і не казала, але і хорошого теж мало.

Їхала в маршрутці, продукти всі купила для вечері, торт взяла, правда сумка була до самого краю забита їжею і покупками, тому гаманець весь час тримала в руках, а на одній з зупинок застромила в кишеню.

Коли вийшла то зрозуміла, що гаманець вкрали. Одна дівчина, мабуть не з дуже благополучної сім’ї, словом, дивилася на Віру без кінця, так поглядом і випікала Вірі душу.

От вона і забрала. Грошей було набагато, картки і паспорт вона не носить з собою. Зараз телефоном можна і розрахуватися і кредит взяти, нащо ті документи з собою носити.

В своїх думках Віра йшла додому. Зайшовши в квартиру побачила дивне взуття, її осягнуло таке відчуття, наче сьогодні вже вона бачила десь ці черевики.

Пройшла на кухню і отетеріла – Лєра, та дівчина яка поцупила гаманець. Вечір пройшов вдало,хоча дівчинка боязко зиркала на Віру.

А в кінці подарувала їй коробку, в ній лежав гаманець,той самий. Готівку скоріш всього на упаковку витратила і на квіти. Одна залилася рум’янцем, а якщо сказати правильно, з сорому ледь крізь землю не провалилася.

Віра підійшла і подякувала, а коли обіймала дівчинку сказала, що нічого не розкаже. З тих пір їхня сім’я стала більша на ще одну улюблену доньку.

-Це ж треба, такий самий як в мене, а я свій якраз сьогодні викинула. Дякую, дочко.

Related Post

Андрій же зі Світланою вже звикли до постійних сварок своїх матерівАндрій же зі Світланою вже звикли до постійних сварок своїх матерів

Світлана та Андрій одружилися і як всі молодята були щасливі і «в шалаші». Жили вони скромно, орендували старенький будиночок. Андрій працював слюсарем, а Світлана була медсестрою. Але, незважаючи на невлаштованість

Дитину розривають між бабусьою і мамою, бо моїм батькам хочеться мати зручного внукаДитину розривають між бабусьою і мамою, бо моїм батькам хочеться мати зручного внука

Конфлікт з родичам почався тоді, коли ми народили дитинку. Кірюша був буде милим дитятком, його всі так і норовили потріпати за щічки, поносити на ручках, побалувати. Жінка моя молодець. Вже

Коли я їхав додому – заснув, причому на чиємось плечі, коли прокинувся то побачив гарну дівчину, майже одразу закохавсяКоли я їхав додому – заснув, причому на чиємось плечі, коли прокинувся то побачив гарну дівчину, майже одразу закохався

Заснув в маршрутці, зустрів кохання. Хочу розповісти вам історію свого знайомства з майбутньою дружиною. Це сталося взимку минулого року. Знаєте, я той тип чоловіків, яких називають “ведмедями” – в зимовий