ЦЕ EASY Життєві історії Допоможіть порадою, хто з таким стикався, я хочу облегчити життя і собі і дітям, а мати проти, дуже прошу, дайте пораду

Допоможіть порадою, хто з таким стикався, я хочу облегчити життя і собі і дітям, а мати проти, дуже прошу, дайте пораду

Нещодавно у мене з моєю мамою виникла серйозна розмова з приводу моїх дітей, тобто її внуків. Матір постійно вмішується у все, тому часто сваримося з приводом і без.

Так сталося, що різниця у віці мої дітей 10 місяців, тому я вирішила відправляти їх в школу в одному році. Меншій, донечці, буде 5.7 рочків, старшому 6.5, тобто в принципі, як на мене, досить таки допустимий варіант.

Я спілкувалася з дитячим психологом і вчителем, вони також розмовляли з дітками, тому сказали що заперечень не мають і має чадо може спокійнісінько іти до школи саме в цьому віці, і головне – разом. Для мене це надважливо, хоча б тому що я хочу влаштуватися на роботу, і стабільний графік дуже важливий.

А от з точки зору моєї мами я вирішила сплавити дітей, зекономити на них. Я не матір, а зозуля якась, безвідповідальна.

Так, деяка економія тут звісно є, і це не найостанніший аспект, який враховувався, коли ми з чоловіком приймали таке рішення.

Хочу сказати, що ми все дуже добре обдумали. Зважили всі за і проти, і вирішили те, що вирішили. Дійсно мені так буде простіше, та і дітям краще. По перше книги, посібники та інше шкільне приладдя можна ділити, а не купляти кожному окремо, ну це не про зошити мова, а от, наприклад, не вистачає книг в школі, то нам не 2 купувати, а 1.

Уроки, то окрема історія, будемо сідати і робити їх разом, так само з класними зборами, дитячими святами та іншим. Це дуже важливо, для мене, наприклад, щоб не обділяти нікого увагою, а бути поруч в найвідповідальніші моменти разом з обома дітьми. Але знову ж таки, моя матір, вважає що це безглуздо, тому що йти в школу в 5.7 це буде рано. А коли не рано? На наступний рік, коли їй буде вже майже 7 років?

Поділіться своїм досвідом, як краще вчинити, можливо у когось таке вже було, як поводять себе брат і сестра якщо вони навчаються в одному класі, і чи зручно це для батьків?

Related Post

Не знаю, що вибрати, розлучення або переїздНе знаю, що вибрати, розлучення або переїзд

Я не знаю, як правильно вчинити. Ми з чоловіком в шлюбі два роки, разом дев’ять років. Є шестимісячна дитина, я в декреті. У нас дві іпотеки, кожен платить за свою.

Ірина думала, що якщо дитина не рідна, значить і сім’ї як такої немає…Ірина думала, що якщо дитина не рідна, значить і сім’ї як такої немає…

Дуже давно, живучи у цивільному шлюбі, у мене виник роман з одруженим чоловіком. У нього була пристрасть до мене, іноді мені це подобалося, іноді було огидно, але розлучатися з чоловіком

Одного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилосяОдного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилося

А хто вірить в домовика? Може хто-небудь бачив його наяву або відчував? Байки про цю істоту йдуть з давніх часів. Прийнято вважати, що він охороняє благополуччя в родині і карає