Дитину розривають між бабусьою і мамою, бо моїм батькам хочеться мати зручного внука

Конфлікт з родичам почався тоді, коли ми народили дитинку. Кірюша був буде милим дитятком, його всі так і норовили потріпати за щічки, поносити на ручках, побалувати. Жінка моя молодець. Вже в 6 місяців син повністю відмовився від суміші і молока дитячого і почав їсти дорослу їжу.

При чому дружина зробила це так акуратно, по жіночому чи по материнські якось. Без шкоди для здоров’я, потихеньку вводила нові продукти, все свіже, домашнє, або хоча б куплене в перевірених людей. Але тепер звісно ж і має клопоти.

Бо син розпробувавши то все не хоче бодай краплю суміші, а якщо все ж вип’є з пляшечки перед сном, то потім лінується їсти з ложки. Коротше дилема. Тут приїхала в гості моя мама, і почалося, ти мало приділяєш увагу дитині, ти його не носиш на руках, ти що його не любиш, дитині увага треба, не хоче він їсти твій суп, дай йому суміш з соски.

Хочу сказати у виправдання жінки, що вона працює, багато, точніше допомагає мені по роботі, тому прокидається десь о 7.00 щоб до початку робочого дня все у мене було готове.

А потім починає виварювати ще й дитині їжу, крім цього робота по дому, знову робота моя, сина перевдягти, скупати, спати вкласти і все таке. До вечора я ж бачу що з ніг валиться. Ніколи від своєї мами не очікував такого.

Далі стало гірше, вслід за мамою приїхав в гості і тато, хата в нас велика на околиці міста, то вони вирішили побути якийсь місяць у нас. І тут почалося, мама своє тато своє, жінка моя сидить на дивані і морозиво їсть.

Я питаю, що сталося, а вона каже, нічого, твої батьки вирішили дати мені перепочити, ось я насолоджуюся морозивом, а вони внуком і господарством. Але знаючи маму і батька, то скоріш за все вони її дістали, дружина вручила дитину їм і лягла відпочивати.

Я ні на чийому боці. Точніше я на боці дитини. Я знаю що моя жінка ніколи не зробить гірше нашому сину. Від її методів виховання мені здається толк є. Бо якщо інші діти в його віці нічого не вміли, то наш і ладушки-ладусі показував і в ходунках повним ходом бігав, так, кілька гнуль набив, то і що.

Зате спокійний, за день награється, спати вона його не змушує, годує 5 разів на день. Але йому цього вистачає. Говорить як з дорослим, пояснює щось, не сюсюкає, при цьому не забуває і поцілувати і поніжити трішки і, все це разом з домашніми справами встигає.

Я думав батьки приїхали на допомогу, а тепер розумію що треба їх відправляти додому, бо так тільки конфлікт вийде. Як їм обережно натякнути. Адже після їх виховання малий з рук не злазить, їсти одне не хоче, а інше лінується.

І весь режим, який будувала моя жінка до одного місця. В кого так теж було, що батьки трішки все зіпсували? Що ви робите в такій ситуації?

Related Post

Чоловік стверджує, що працювати ще не може, йому важко після хвороби. При цьому він активно ходить на гулянкиЧоловік стверджує, що працювати ще не може, йому важко після хвороби. При цьому він активно ходить на гулянки

Я стала жертвою у шлюбі. Як таке сталося? Не знаю. З чоловіком у шлюбі відносно недавно, лише 6 років. І ось за цей час він поступово перетворював мене на жертву,

У мене багато спільного з хлопцем подруги. Чи зможемо ми залишитися друзями?У мене багато спільного з хлопцем подруги. Чи зможемо ми залишитися друзями?

У моєї подруги є хлопець, вони зустрічаються вже близько року. Я з ним дуже добре спілкуюся, хоча зазвичай мені складно дуже спілкуватися з малознайомими мені людьми, а з ним я