Хочеться йому помститися…

Сама я перебуваю в буддійському співтоваристві.

Одного разу мені почав писати один іноземець. У мене тоді був хлопець, з ним було комфортно і цікаво, але я не відчувала пристрасті.

Іноземця назвемо Джек Горобець.

Він почав фліртувати, я спочатку недовірливо його розпитувала, підозрюючи, що він бабій. У житті ми швидкоплинно зустрічалися один раз, і зовні він мені дуже сподобався. На фейсбуці він постійно постить наймиліші фото зі своїми дітьми. Я думала, таких батьків і в природі-то немає. Усюди з ними, все для них.

Він дуже наполегливо мене клеїв і в мені спалахнула пристрасть. Він запевняв, що відчуває до мене не тільки фізичну тягу, але і сильні почуття.

– я буду тримати тебе в обіймах всю ніч…
– ти сама досконалість…
– я щасливий, що зустрів тебе…

І так далі. Постійно просив вислати фотки інтимні і наше спілкування було в основному у пристрастному характері.
Він слав такі повідомлення, що мені доводилося міняти трусики кілька разів в день.

Я розлучилася з хлопцем.

Джек Горобець спочатку кликав мене на буддійський курс, потім запропонував спочатку погостювати у нього, щоб насолодитися один одним. Потім все частіше говорив про незвичайний секс, як він про нього мріє. Я відповідала, що подивимося. Я переконувала себе як могла, що закохалася не в людину, а в його образ. Але тягнуло неймовірно. Ми зідзвонювалися, він перевів мені грошей на покупку смартфона і зайняв 350 євро на мій бізнес-проект. Купив мені квитки.

Я за свій рахунок зробила візу, чекаючи, що скоро опинюся на 7-му небі від щастя, коли упаду в його обійми.
Мій проект провалився і я залишилася майже без грошей. Він про це знав.

Прилетіла через 7000 км. Чмок. Відвіз додому. На мою заяву, що вмираю з голоду, зробив мені сендвічі. Мене це здивувало, я до зустрічі готувалася інакше: подарунки привезла, йому і його дітям.

Після нетривалої близості він мені заявляє холодним тоном, що я буду спати в іншій кімнаті, мовляв через дітей. Які з ним не живуть. Тільки молодша доча, але у неї є своє ліжко, а двоє старших живуть з мамою.
Я проковтнула шок і образу, не розуміючи, що відбувається.

На наступний день ще раз була близість, досить беземоційна з його боку як і в перший раз. Якийсь захват був в очах, але явно не закоханість.

Після цього приїхали його діти і наступні 4 дні вони постійно були навколо нас і ночували теж у нього вдома. Я намагалася створити собі якісь справи: грала з дітьми, ходила гуляти одна, прибрала всю квартиру. Але до нього увесь час кортіло, а він ні те, ні се. Начебто не пргоняє, але поводиться дуже холодно. Поводиться зі мною гірше ніж з гостею, навіть подушку не дав. Я спочатку думала – зайнятий дітьми, ну вийшло так.

Писала йому повідомлення, мовляв, хочу тебе.

Він відповідав: завтра, коли доча засне, цілую, солодких снів.

Я нічого не розуміла і все більше турбувалася.

В обіцяний годину він заснув разом з дочкою, а я написала йому, що він поводиться огидно і що я його ненавиджу. Прорвало мене.

На ранок він відчеканив ніби завчену фразу:

Схоже у мене немає до тебе почуттів, щось не працює. Можу купити тобі квитки на буддійський курс. Я мовчки ревіла і кивала головою.

Повітряні замки руйнувалися, і це був сильний шок, я й уявити не могла, що чоловік може бути таким жорстоким, та ще буддист! До цього завжди чоловіки були до мене добрі, а я до них, наскільки могла.

Я випросила у нього 100 євро на виживання, він навіть не проводив мене до таксі, хоча я з речами як-не-як, а ще він попросив не писати йому як доїду, а то це занадто рано, він буде спати.

Я насилу вибралася з цієї ситуації, друзі допомогли.
Я почала писати книгу про все те, що трапилося і вона викликала великий резонанс в нашому буддійському співтоваристві.

Виявилося, що він вже багатьох українських красунь з нашої тусовки до себе запрошував. І розбив не тільки моє серце.

З’ясувалося, що він навіть шле однакові повідомлення. Мабуть користується довірливістю дівчат.

На моє прохання спокійно обговорити те, що сталося, він мене послав. Я сказала, що якщо не поговориш зі мною, я поговорю з іншими і в книзі напишу. Він відповів “роби що хочеш”.

Зараз вже пройшов місяць з того часу, я знайшла собі класного хлопця і начебто все добре, але я бачу, що Джек Горобець кожен день ставить лайки фотографіям моїх улюблених подруг, всім, хто хороший собою. І мені страшно, що інші дівчата, хто не читав мою книгу або хто не повірить їй, попадуться на ту ж удочку,що він почне їм писати і кликати до себе. Гроші на такі жорстокі розваги у нього є.

До речі, після того, як я вже пройшла всі кола відчаю, він написав мені мовляв не забудь повернути борг. Я написала, що не поверну і пояснила, чому. Він абсолютно не вважає себе хоч в чомусь винуватим.

І мені хочеться йому помститися, не приховую. Тому що рана по самоповазі ще не затягнулася. Як я могла бути такою наївною? 46 років, діти від різних жінок, занадто солодкі промови.

Одна дівчина написала, що вони один раз з ним переспали, хоча він до цього цілий рік їй слав повідомлення і кликав до себе в Іспанію, вона не довіряла і не велася, а при зустрічі піддалася. Він дуже привабливий і сексуальний. І розумний і багатий. Так ось ця дівчина розповіла мені, що він теж схиляв її до нетрадиційної близості, вона відмовилася як і я.

А після близості він поводився так, ніби вони не знайомі. А дівчина ця дуже красива, розумна і яскрава, енергійна і весела. У нього на фейсбуці кілька фото, на яких він, ніби жартома, гуляє за руку з чоловіками. І веселка на візитці. Веселка, номер телефону і більше нічого.

Ця історія до сих пір не дає мені спокою, я б хотіла зрозуміти його психологію, а можливо вжити заходів.

Наприклад, я можу зробити так, що йому заборонять ходити в наші центри медитації або я можу поширити інформацію про те, що він такий-такий. Я хочу знайти краще рішення для всіх, і захистити інших дівчат.
І відокремити власну образу від розумного підходу. Сподіваюся на ваш розбір.

You cannot copy content of this page