І ось якось сусідка зупинила мене і каже, що це твій чоловік до Любки так часто заходить, коли тебе вдома немає?

Одружені з чоловіком п’ять років, після весілля переїхали в нову квартиру, там обзавелися новими сусідами і подружилися з ними.

Але як то так вийшло, що з-поміж усіх сусідів по сходовій клітці з молоді виявилася тільки одна пара. Ми так сказати дружили сім’ями. Разом ходили в кіно, у вихідні чоловіки в баню, а ми дівчатками на дачку любили їздити, а коли погода погана збиралися у нас вдома, замовляли піцу і дивилися кінофільм.

Так ось здружилися між собою що стали вже як одна велика сім’я, жили тільки окремо. І ось як то сусідка, бабуся, яка живе ближче до квартири Люби і Володі (так звуть наших друзів сусідів), зупинила мене і каже, – мовляв що це твій чоловік до Любки так часто заходить, коли тебе вдома немає?

А чоловік мій працює позмінно, два через два, в той час як у мене п’яти дневка і два вихідних. Я якось без жодних думок говорю, може цукор закінчився або ще що то, ось і ходив до неї. А вона мені у відповідь – Ти б придивилася, а то хіба мало чого …

Я подякувала пильну бабулю і побігла на роботу. Увечері розповіла чоловікові він з мене посміявся, мовляв бабуля серіалів надивилася, сказав що вірний мені і любить тільки мене, а до Люби ходив, як я і думала за цукром.

Минуло ще кілька днів, знову біжу на роботу, зупиняє мене ця ж бабуся і каже, що знову бачила як мій чоловік приходив до Любки, а потім доносилися з квартири такі стогони і шуми, що чутно було і в її квартирі. Я вже насторожилася, думаю не може ж бути що б бабуля просто так говорила все це. Але я чесно кажучи думала, що до моєї подруги якщо і приходить коханець, то це явно не мій чоловік.

Вирішила простежити, відпросилася з роботи на пару днів, але чоловікові не сказала нічого.

Під виглядом того що пішла на роботу, зайшла на поверх вище, влаштувалася зручніше, стала там де добре видно двері в квартиру Люби в той час як мене ніхто не бачить і стала чекати. Простояла дві години, і вже хотіла йти зізнаватися чоловікові в своїй недовірі, як почула що наші двері відчинилися, після чого закрилася моїм чоловіком на ключ.

Після чого він зайшов в квартиру сусідки як до себе додому. Я почекала хвилин п’ятнадцять і зайшла в нашу квартиру. Подзвонила чоловікові з мобільного, нібито дізнатися як справи. Трубку він довго не брав, а потім як взяв, сказав що їхав в машині по роботі і не чув що я дзвонила.

На моє запитання чому він на роботу їхав якщо у нього вихідний сьогодні, він різко так відповів, що без нього прям розібратися не можуть, сказав що любить мене і поклав трубку.

Я не витримала і розплакалася, в той момент не знала просто що і робити, зайти в квартиру сусідів і викрити коханців, або ж підставити чоловіка і зателефонувати Володі.

Думки плуталися, ком стояв в горлі, а сльози текли струмком. Зібравши волю в кулак, я зателефонувала в сусідські двері. Ніхто довго не відкривав, а потім сусідка відкрила двері, сказала що спала і не чула що дзвонять у двері. Я її різко отпихнула і увійшла в квартиру. Відразу попрямувала в далеку спальню, де і побачила свого чоловіка.

Він кричав що це не те що я думаю, мовляв стало йому погано, зайшов до сусідки, що б та швидку викликала і тд. Я не стала слухати продовження, сказала що подаю на розлучення, і все розповім Володі, так як він теж не заслуговує такого ставлення до себе. Через кілька місяців нас розвели, а ось Володя так і живе з Любою, простив її і зараз чекають дитину, тільки от від кого ця дитинка одному Богу відомо.

Related Post

Все ще злюся на колишнього, хоча зараз щаслива з іншим Все ще злюся на колишнього, хоча зараз щаслива з іншим 

Помічаю, що стала надто перейматися через колишнього. Розлучилися майже півроку тому, оскільки я не бачила можливості розвитку відносин. Через пару років хочу вийти заміж, народити першу дитину, а той хлопець

Дієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від ньогоДієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від нього

Криза середнього віку – жорстока річ. Різним людям вона вдаряє по-різному, але по чоловікам чомусь (у всякому разі з моїх спостережень за оточуючими) завжди мітить в одну точку – еротичну.

facebook