Коли чоловік дізнався про моє знайомство з його коханкою відреагував дуже жорстоко

Уже зараз, через багато років я розумію, що завжди була класичною жертвою. Чоловік часто кривдив, завдавав біль, маніпулював. А я намагалася йому догодити, у всьому собі відмовляла.

Тому, коли дізналася про коханку, вирішила, що я «недопрацьовую» – недостатньо хороша як жінка, недостатньо намагаюся як дружина. Жалість до себе з’їдала, хотілося дізнатися, що ж такого є в ній, чого немає в мені?

За геотегу в соцмережах я дізналася, де буває моя конкурентка. І так вийшло, що йти на зустріч довелося б з дочкою – її просто не було куди подіти, ні з ким залишити.

Чомусь мені спало на думку, що чотирирічна дитина повиннна викликати жалість і співчуття у розлучниці, у неї повинна прокинутися совість. Я плакала, принижувалася, просила залишити нашу сім’ю в спокої і не позбавляти дитину батька.

Але, мабуть, цій жінці було плювати, тому що вона тут же подзвонила моєму чоловікові і про все розповіла.

Варто було нам з дочкою переступити поріг будинку, як я відразу зрозуміла: чоловік все знає, і він цим незадоволений.

Він почав кричати, що я дурна, раз лізу в його справи. Я намагалася його заспокоїти, але він тільки сильніше злився, відважив мені ляпаса.

Наступного ж ранку я зібрала речі і втекла разом з донькою. Тепер я вдячна тій самій коханці. Не познайомившись ми з нею, якби не з’явилася вона в моєму житті, я ніколи не зважилася б на розлучення.

Related Post

Через 17 років чоловік зробив ДНК тест і той показав, що син та дочка не його рідні дітиЧерез 17 років чоловік зробив ДНК тест і той показав, що син та дочка не його рідні діти

Хочу поділитися наболілим: мій друг Гена нарешті дізнався правду. Я дуже за нього радий, тому вирішив навіть написати про це. Історія реально не для людей зі слабкими нервами і вразливих.

Не впевнений, що хочу одружитися на своїй дівчиніНе впевнений, що хочу одружитися на своїй дівчині

Рік зустрічаюся з дівчиною. З огляду на наші традиції і термін спілкування, справа йде до весілля. Але через хворобливий досвід в колишніх стосунках і важку депресію після розриву мені важко

Іринка поїхала жити до американця, але там вияволося зовсім не те життя, яке вона намалювала в мріяхІринка поїхала жити до американця, але там вияволося зовсім не те життя, яке вона намалювала в мріях

Дізналася – що він одружений – після того, як ПОПАЛА … спочатку-було віртуальне знайомство з даними в анкеті- вільний, типовий американець, 176-72, фото з гітарою, фото в окулярах, є діти-

facebook