Колишній пропонує «дружбу з привілеями»

Зовсім недавно у мене були романтичні стосунки. Ми планували бути разом, одружитися. Але наш союз почав розпадатися через невдоволення одне одним і непорозуміння.

Я перестала поважати і любити себе, у мене були істерики. Я постійно вичитувала хлопця за помилки.

У підсумку він сказав, що йде від мене.
Незабаром у нас відновилося спілкування. Ми тримаємося на безпечній дистанції. Він не цікавиться мною, не пише, не дзвонить.

Але сказав мені, що в будь-який момент може приходити для близькості. Мої почуття до нього не згасли. Стало спокійніше, коли ми стали жити окремо. Але прихильність залишилася. Я не знаю, розлучитися або все ж, можливо, відновити теплі і близькі стосунки.

Наталя, 24 роки. Порада від психолога.
Наталя, як вам самій здається, чи можливо відродити близькі стосунки, коли партнер відверто говорить, що цього не хоче? Коли він не дзвонить, не пише і не цікавиться вашим життям? Чи говорить його заява про те, що він готовий в будь-який момент приїхати до вас у ліжко про серйозні наміри щодо вас? Чи відчуваєте ви себе комфортно при такому варіанті спілкування?

Прислухайтеся до себе і постарайтеся відповісти на ці питання щиро. Згадайте, що призвело до розриву. Це може бути дуже інформативно і корисно.

Які саме невдоволення одне одним змусили вас втратити над собою контроль? Що призводило до істерик? Аналіз тих подій допоможе вам ще раз поглянути на ці відносини з різних сторін і зрозуміти, чи потрібні вони вам.

Крім того, якщо ви зробите висновки з того, що сталося, це дозволить вам уникнути тих же капканів в інших любовних відносинах, якщо ви вирішите до них прийти.

Related Post

Від мене народила заміжня дівчина. Як бути?Від мене народила заміжня дівчина. Як бути?

Зустрічалися з дівчиною п’ять місяців, вона від мене завагітніла. Я запропонував розлучитися, щоб ми могли жити разом. Відповіла, що їй потрібен час, щоб в усьому розібратися. Чоловік дізнався про зраду

Віра запросила мене в гості, а я не зрозумів натяку, подумав, що вона малознайома жінка…Віра запросила мене в гості, а я не зрозумів натяку, подумав, що вона малознайома жінка…

Йшов 40-й рік, я жив спокійним самотнім життям, іноді зустрічаючись з жінками старшого віку, з ними я почував себе впевнено, та й дурних питань про спільне життя вони не задавали.

Набридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносинНабридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносин

Мені 35, в розлученні два роки, по колишній дружині не страждаю. Хочу нових відносин і сім’ю, своїх дітей. Але є проблема – не хочу знайомитися і вмовляти жінок на взаємність.

facebook