Колишній пропонує «дружбу з привілеями»

Зовсім недавно у мене були романтичні стосунки. Ми планували бути разом, одружитися. Але наш союз почав розпадатися через невдоволення одне одним і непорозуміння.

Я перестала поважати і любити себе, у мене були істерики. Я постійно вичитувала хлопця за помилки.

У підсумку він сказав, що йде від мене.
Незабаром у нас відновилося спілкування. Ми тримаємося на безпечній дистанції. Він не цікавиться мною, не пише, не дзвонить.

Але сказав мені, що в будь-який момент може приходити для близькості. Мої почуття до нього не згасли. Стало спокійніше, коли ми стали жити окремо. Але прихильність залишилася. Я не знаю, розлучитися або все ж, можливо, відновити теплі і близькі стосунки.

Наталя, 24 роки. Порада від психолога.
Наталя, як вам самій здається, чи можливо відродити близькі стосунки, коли партнер відверто говорить, що цього не хоче? Коли він не дзвонить, не пише і не цікавиться вашим життям? Чи говорить його заява про те, що він готовий в будь-який момент приїхати до вас у ліжко про серйозні наміри щодо вас? Чи відчуваєте ви себе комфортно при такому варіанті спілкування?

Прислухайтеся до себе і постарайтеся відповісти на ці питання щиро. Згадайте, що призвело до розриву. Це може бути дуже інформативно і корисно.

Які саме невдоволення одне одним змусили вас втратити над собою контроль? Що призводило до істерик? Аналіз тих подій допоможе вам ще раз поглянути на ці відносини з різних сторін і зрозуміти, чи потрібні вони вам.

Крім того, якщо ви зробите висновки з того, що сталося, це дозволить вам уникнути тих же капканів в інших любовних відносинах, якщо ви вирішите до них прийти.

You cannot copy content of this page