Колишня дружина спить і зі мною, і з іншими, а я не можу її «відпустити»

Разом прожили 5 років, 4 з них – у мене на батьківщині. Потім дружина завагітніла, і ми переїхали в її рідне місто. Коли народила, дуже старався заробити. Влаштувався на дві роботи, додому приходив пізно, йшов рано. Наші відносини почали псуватися.

Сварки були і до народження дитини, їй не подобалося, що мене ніколи немає вдома, весь час на роботі. Але після того, як дитині виповнився рік, її ставлення до мене різко змінилося. Ми розійшлися, я переїхав до друга, продовжував допомагати з дитиною. Пропонував помиритися, поїхати разом відпочити – вона відмовилася.

Стала часто просити посидіти з дитиною, тому що хоче зустрітися з дівчатками. Приходила п’яна. Так я дізнався, що у неї є інший і почали вони зустрічатися ще до нашого розриву. Я був в шоці, благав повернутися, одуматися, але все марно. Коли вона розлучилася з новим партнером, почала спати і з його другом, і зі мною. Але я готовий їй все пробачити, мене до неї тягне. Що з нею не так? І чому я не можу її відпустити?

Володимир, 29 років. Порада від психолога.
Очевидно, що ваша дружина вже давно не відчуває до вас теплих почуттів. Ви можете продовжувати спілкуватися з нею для того, щоб підтримувати вашу дитину як батько. Але схоже, що відносини між нею і вами вже не складуться, тому що вона вас не вибрала.

Причин, чому ви не можете відпустити, дві:

1) Швидше за все, ви все ще сподіваєтеся, що вона передумає, повернеться, що між вами все знову буде так, як раніше. На це сподіваються багато, коли розрив стався не з їхньої ініціативи. Але потрібно зрозуміти, що як раніше вже не буде ніколи.

2) Ви не впевнені в собі. Не можете уявити себе в інших відносинах: щасливих, здорових, в яких не потрібно страждати. Тому ви чіпляєтеся за минуле і переконуєте себе в тому, що все ще любите. Але це невротична любов, яка тягне за собою біль. Здорова любов приносить щастя.

Я рекомендую вам, по-перше, підвищити самооцінку. Для цього займіться спортом, вчіться новому, більше працюйте. По-друге, розширте коло знайомств, спілкуйтеся з іншими жінками. Знайомлячись з ними, ви зможете зрозуміти і прийняти, що минулі стосунки вже не повернути. І почнете орієнтуватися на майбутнє.

Зараз навколо вас як ніби порожній простір, у вас не виходить зацікавити інших жінок. Через це повернення до минулого здається єдиним можливим варіантом. Вам потрібно показати самому собі, що насправді варіантів набагато більше. І тоді ви отримаєте можливість побудувати здорові відносини.

You cannot copy content of this page