Майбутній чоловік не хоче носити обручку

Ми з молодим чоловіком у відносинах вже п’ять років і нещодавно заговорили про весілля. Він дав зрозуміти, що йому принципово важливо, щоб я взяла його прізвище. Я не проти – вважаю, що це нормально і природно, але, коли ми заговорили про кільця, майбутній чоловік сказав, що носити своє не буде – мовляв, це незручно, незвично і його батько ніколи не носив.

А для мене це важливо – я розцінюю це як знак, що чоловік пишається сім’єю і соціальним статусом. Мене турбує те, що навіть після моїх пояснень він не готовий переступити через свої упередження. І, виходить, він чекає, що я буду виконувати його побажання, але сам не готовий прислухатися до моїх. Як побудувати діалог, щоб прийти до компромісу?

Анастасія, 21 рік. Порада від психолога.
Анастасія, часто нам доводиться враховувати правила і звички, що існували в батьківських сім’ях – наших власних і наших партнерів. Ваш молодий чоловік, схоже, має намір слідувати сімейної традиції: його батько ніколи не носив обручки, і він сам не планує. А як було у вашій родині? Ваша мама взяла прізвище чоловіка, вашого батька?

Думаю, ви і самі розумієте, що благополуччя в шлюбі не залежить від того, чи буде ваш чоловік носити кільце чи ні. Інша справа, якщо всі ці п’ять років ви йшли назустріч побажанням хлопця, враховували їх, а він не брав до уваги ваші. В цьому випадку можна говорити про дисбаланс.

Головне, про що хочеться вас запитати, – всі ці роки вам вдавалося досягати угод з інших важливих питань? Якщо так, то і на цей раз можна домовитися: наприклад, щоб майбутній чоловік на весіллі і на наступний день носив кільце, а потім зняв, якщо йому дійсно незручно. Що, до речі, цілком можливо – наприклад, у людини може бути алергія на певний метал або кільце може заважати йому в роботі.

Носіння кільця здається вам знаком гордості, але, з іншого боку, це лише зовнішня атрибутика. Справжня відданість родині та дружині виражається в іншому – турботі, повазі, чесності, любові. Все це повинно проявлятися в реальних вчинках і діях щодня. Чи пишається ваш хлопець вами зараз? Якщо так, то буде пишатися і після весілля, і це буде помітно – з кільцем або без.

You cannot copy content of this page