ЦЕ EASY Життєві історії Мама загрожує, що розповість дітям про мого коханця

Мама загрожує, що розповість дітям про мого коханця

Я завжди намагалася догодити мамі: закінчила школу з медаллю, вчилася в музичній школі, брала участь в олімпіадах, вступила до інституту. Але відносини з мамою все одно були дуже складними, вона контролювала все.

Зараз живу окремо, працюю, діти – студенти. Колишній чоловік залишився в моїй квартирі – йому нікуди йти. Ми домовилися, що у кожного своє особисте життя, проблеми дітей вирішуємо разом. Але коли у нього запій, він дзвонить моїй матері і скаржиться, що у мене є коханець.

У мене насправді є коханий чоловік, але він одружений. Ми зустрічаємося 3 роки, при цьому я не збираюся руйнувати його сім’ю, бачу його пару раз на місяць і отримую стільки тепла, скільки не було за всі роки шлюбу. Але через зв’язок з цим мати відмовляється спілкуватися зі мною і лякає, що відкриє моїм дітям очі на мене. Дочці я сама все розповіла, а син нічого не знає. Як мені бути?

Дарина, 51 рік. Порада від психолога.
На мою думку, ваш головний запит не в тому, щоб налагодити відносини з матір’ю. Швидше, ви боїтеся, що вона видасть дітям ваш секрет, і не знаєте, як її зупинити. Очевидно, що це шантаж, спроба маніпулювати вами. Але ще ситуація показує, що ви недостатньо відверті з дітьми. Якщо не хочете втратити їхню довіру – розкажіть все самі.

З вашого повідомлення зрозуміло, що дочка вже знає. Розкрийте таємницю синові, і тоді мати втратить найвагоміший козир і разом з ним можливість шантажувати вас. А що стосується ваших з нею відносин, то складно сказати, як далі вони будуть розвиватися, адже ви і раніше не ладили.

Я не беруся судити вас: ви маєте право самостійно вибирати, що робити і з ким зустрічатися. Але я пропоную подумати про те, в якому емоційному стані ви зараз живете. Заплутані стосунки між вами і колишнім чоловіком, вами і коханою людиною ускладнюють ваше життя.

Я добре розумію, що ви маєте потребу в теплі, яке отримуєте від одруженого чоловіка. Але у кожної людини є право отримувати турботу і любов без інтриг і таємниць, відкрито і вільно. Подумайте про можливість побудувати здорові відносини, тому що недомовки ведуть до сильного емоційного напруження і незадоволеності.

Related Post

Якби колись мама нареченого мені не радила тікати, хто зна де б я булаЯкби колись мама нареченого мені не радила тікати, хто зна де б я була

Мама завжди мене переконувала що сільські хлопці мають свої переваги. Тому коли домене почав залицятися знайомий хлопець з села, я навіть зраділа, вирішила що батькам він точно сподобається. Через 4