Матері сказав, що так, як він щасливий зі мною, він ніколи в житті не був щасливий

Ми познайомилися в березні, коли я проходила повз його будинку, він слухав музику українською мовою, і я подумала, що він українець, і покликала його.

Він зараз говорить, що я дуже наполегливо його кликала, стоячи біля огорожі, а він був роздратований, що його відривають від роботи, напевно, це так і було, я не пам’ятаю.

Він запросив мене в будинок, а потім показав околиці. Він всіх українців запрошує до хати і показує їм околиці, дуже любить Україну, у нього багато українських друзів, і в своїй країні, і в Україні.

Запросив на наступний день знову показати околиці. Я зайшла за ним до нього додому, з’їла скоринку хліба з маслом, тому що більше нічого не було.

Він запитав, що я що, не снідала, я сказала, що ні. Показував околиці, з’їздив по роботі, повернувся, знову показував околиці. Встановила йому на телефон українську клавіатуру. Розповів про свою дівчину, запросив з ними поснідати, а потім він відвезе мене в аеропорт (мені треба було летіти на завтра).

Я відмовилася, в першу чергу тому, що на сніданок треба було рано вставати, по друге – тому що мені не хотілося витрачати час на сніданок з незнайомими іноземцями.

Я була вдячна за показ околиць, купила ввечері в магазині 2 пляшки вина. Він купив сосиски до них. Пішли в будинок, де я знімала кімнату. Я напилася і говорила про те, що якби у мене був хлопець або чоловік, я б весь час його обіймала.

Потім в якийсь момент поклала руку йому на стегно і голову на плече. Він ніяк не відреагував, я прибрала. Потім він почав збиратися додому і я спробувала його обійняти на прощання, а він не дав, погладив мене по голові і сказав, що я дуже гарна, що якби у нього не було дівчини, тоді він би спробував побудувати зі мною стосунки.

Потім він надіслав мені смс, щоб я йому написала на Whatsapp свій мейл, щоб він мені надіслав фотографії мене, які він зробив. Я написала, ми стали листуватися, і в якийсь момент він написав, що у його українського друга день народження, і він хоче приїхати, але не впевнений, чи буде радий друг.

Я кажу, звичайно, буде радий, приїжджай. Хоча я знала, що жоден українець не буде радий іноземця приймати на святкуванні дня народження, але я хотіла його бачити.

Друг спочатку погодився, а потім послався на хворобу вуха і сказав, що святкування скасував.

Незабаром він написав мені, що хотів би приїхати, але не знає, що робити, тому що одна справа – приїжджати на 50% через друга і на 50% через мене, і інше – на 100% через мене, особливо з огляду на, що він і так приїжджає на 9 травня, а в березні ще холодно.

Він обов’язково приїхав би і повністю через мене, якби у нього не було дівчини. Я написала, що мені дуже шкода, що він відчував настільки великий тиск на себе з мого боку, що цей тиск змусив його виправдовуватися, що я розумію, що він в теплих і міцних стосунках і має намір в них залишатися.

Він написав, що йому здається, що він все зіпсував, щоб я, будь ласка, не шкодувала, що я абсолютно не тиснула. Що він часто говорить такі речі, про які потім шкодує, що він занадто прямолінійний.

Потім він знайшов квитки на концерт не дуже популярної української групи, яку він любить, і запропонував мені піти з ним. Я не відповідала якийсь час, я не люблю цю групу, хоча брехала йому, що люблю. Я сподівалася, що це зійде нанівець, але він ще пару раз написав, чи йду я, потім написав якусь казку, де стилізував своє ім’я під українське ім’я, написав, що він пестив моє волосся в той вечір (а не погладив мене по голові, як я точно пам’ятаю, що було), а потім в цій казці я і він стали листуватися, і він зловив себе на тому, що він зачарований мною і чекає від мене повідомлення, чого сам від себе не очікував. І що він шкодує про те своє повідомлення, йому здається, що він мене образив і я дистанціювалася.

Я на цей лист не відповіла, але в Whatsapp написала привіт, як справи. Потім я написала, що у мене театри в ці дні, коли він хоче приїхати на концерт, і йому доведеться йти зі мною або почекати.

Він сказав, що піде зі мною. І я погодилася піти на цей концерт. На концерті він купив сам собі пиво, я сама собі, і весь вечір він фотографував співачку, мені не приділяв уваги.

Я сиділа пила пиво, думала, блін, ну навіщо я погодилася, потім до мене хтось підійшов знайомитися, і тут він підійшов, і той, хто хотів знайомитися, відійшов.

Про українську клавіатуру сказав, що спочатку дратувався, що я йому на телефон щось поставила, як йому здалося, насильно, але тепер жахливо мені вдячний.

Далі він жив в готелі, ми спілкувалися, я витрачала на нього впродовж дня, крім того часу, коли працювала. Я трималася як з другом, сама платила за ресторани. Він один раз спробував 2000 заплатити, але я сказала, що сама заплачу, а він не наполягав, відразу погодився. Він всі чеки зберігає і заносить в програму, він мені цю програму показував ще коли я була у нього в квартирі. У перший день він намагався понести мій рюкзак, я виривала його у нього з рук. Потім він більше не намагався. Насправді я так погано себе почувала від цього всього, що в душі у мене очі були на мокрому місці, так я ще ні перед ким не принижувалася.

Він став мене цілувати в якийсь момент на ескалаторі. Ніяково, зімкнутими губами, наче в перший раз. І при цьому у нього весь час вставав. Але це ніякий не перший, звичайно – в близькості він очевидно досвідчений, і він сказав, що у нього було 5 відносин.

Запрошував мене в готель, говорив, що не чіпатиме мене, що хоче просто спати зі мною поруч. Я не сумніваюся, що не зачепив би, не дуже-то він мене хотів – але мені так він був огидний через те, що я в перший раз у своєму житті платила за нас обох, як завзята френдзонщіца, що я з задоволенням прощалася ввечері і їхала, по дорозі розмовляючи зі своїм нареченим (який теж живе в іншій країні і теж мене не любить, але на контрасті з цим тепер здавався чудовим – квіти постійно надсилає, гроші по чуть-чуть – 2-3 тисячі пару раз в тиждень , оплачує відпочинок в п’ятизіркових готелях (дуже дорогий відпочинок – явно неохоче), постійно говорить, що любить, зробив пропозицію, дуже хоче зі мною одружитися, весь час наполягає на цьому (я відтягаю, тому що зарплата мені дозволяє самій жити трохи краще того рівня , який він здатний мені забезпечити, а раз я його не люблю, то навіщо).

Він поїхав і написав мені, що закохався в мене і розлучився зі своєю дівчиною. Я написала, що вся в сльозах від радості, але насправді мені було все одно, тому що я була страшенно засмучена тим, що плачу за ресторани і таксі за двох.

У травні він знову приїхав, я їхала у відрядження і залишилася з ним на 2 дня, далі він сам залишився на 9 травня. Потім він знову приїхав в травні, я їхала в тур, він просився зі мною, я збрехала, що місць немає, я не хотіла знову за нього платити за їжу.

Потім він ще раз приїхав і став надсилати мені пісні про любов, іноді називати улюбленої. Я думала, що оплата за ресторани зміниться, раз любов, була натхненна. Купила квитки в його місто на серпень і листопад на пару днів. Потім він розповів, що в березні розпитував своїх українських  друзів, що означає, коли дівчина кладе голову на плече, і йогму сказали, що це очевидно означає, що у мене до нього почуття.

Жирні тролі. Потім ще говорив, що сильно запам’яталося те, що я говорила, що якщо б у мене був хлопець або чоловік, то я б його весь час обіймала.

Він сказав, що має намір щомісяця 10 днів проводити в Києві. При цьому коли я попросила мені допомогти піднести маленький чемодан, він сказав, що бачить, що у нас культурна різниця, в його країні жінки самі носять свої валізи.

Хоча в перший день намагався носити мій рюкзак. У якийсь із днів в червні, коли він знову приїхав, я сильно напилася, до такої міри, що нічого не пам’ятала, і, схоже, зробила йому щось не дуже пристойне прямо в машині.

По крайній мірі, він так говорить, що я зробила, і що сильно наполягала, щоб зробити, і що це було чудово. Я сама нічого такого не пам’ятаю, але я взагалі пам’ятаю не все з того вечора. Потім ще через 2 дні знову випила і він мені сказав, що я п’яніший, ніж думаю. Я зрозуміла, що ось він мій шанс.

Накричала на нього і гордо пішла в метро (чому я не викликала таксі, незрозуміло. А ні, зрозуміло. Я боялася, що зараз я викличу за свій рахунок, і він героїчно поїдитить мене супроводжувати за мої ж гроші – у нього готель поруч з моїм будинком).

Він пішов за мною, я, відчуваючи себе шпигуном, завернула за кут, а там пішла по колу в іншу сторону. Все, думаю, не подзвонить, не напише, дуже переживала, але думала, що це на краще, тому що я закохана, а сама під френдзоною з одним ліжком, схудла на 10 кг за цей час. Але вранці він стояв біля під’їзду. Сказав годину вже чекає, був як завжди індиферентно ніжний, сказав, що любить.

Але сказав, що нічого особливого мені не сказав, на його думку я дійсно була п’яніша, ніж думала, і це, з огляду на те, як я напилася 2 дня назад, небезпечно. Я обняла його і ми поїхали на мою роботу в моїй машині. Він завжди хоче їхати зі мною до офісу, потім ходить десь в місті, потім зустрічає мене у машини ввечері.

Я їхала у відпустку на місяць, він просився зі мною, я наплела, що ніяк неможливо, всі готелі вже заброньовані на мене одну. Я не хотіла знову за їжу платити в поїздці, країна дорога. І потім ще й у ліжку кувиркатися займатися, а там інший часовий пояс, я і так втомлююся, і потім я плачу купу грошей за квитки і готелі не для того, щоб у ліжку час проводити  і ще їжу оплачувати …

Поїхала на місяць в липні, листувалися, він потім сказав, що боявся, що ми занадто недовго одне одного знаємо, що наша любов може бути під загрозою через таку довгу розлуку, але все обійшлося, наші відносини дуже міцні, щоб постраждати з- за такого.

За червень і липень він по одній фотографії замінив майже всі фотографії у себе на стінах, тими, де ми разом. Навіть на кухні. Я після відпустки поїхала до нього на вихідні. Була юлизькість. Я в принципі не люблю цим займатися, для мене це дуже тяжко фізично, я дуже швидко втомлююся навіть в пасивній ролі. Йому начебто було добре, спочатку цілував мене, дуже збудився, потім вранці наступного дня став цілувати мої ступні.

Взагалі таке відчуття, що від самої близькості він менше отримує задоволення, ніж від цих поцілунків. Потім ми летіли разом в літаку, він сказав, що у його мами був конфлікт з його перед-перед-колишньою дівчиною, з якою вони постійно спілкуються, і він в цьому конфлікті підтримав свою перед-перед-колишню.

Я на нього наїхала, що мам не можна не підтримувати, але це було через мою образу, що він спілкується з перед-перед-колишньої і навіть підтримує її в суперечках з матір’ю.

Він якось переклав розмову на батька і розплакався, бо батько помер від раку 10 років тому, і він до цих пір переживає. Це було перше, про що він мені взагалі став писати, ще в березні. Я тоді здивувалася. Писав, що він все ще оплакує батька. Потім став писати, що батько був би радий зі мною познайомитися.

Після цієї поїздки він став за мене платити в ресторанах і за таксі за обох. Коли зустрічав в аеропорту, ще до близькості, забрав чемодан. Але я відчуваю прохолоду, не думаю, що він заперечував би, якби я запропонувала платити.

Потім я у нього залишилася на вихідні в готелі, і у нього почалися якісь проблеми, як тільки він одягає презерватив. У нього величезний (мені, до речі, дуже боляче через це, і я йому сказала це ще в його квартирі в якості компліменту, але комплімент вийшов так собі, він став запарюватися), і ми пішли в аптеку, і він купив великі презервативи, але каже, що вони все одно маленькі.

Думаю, справа не в цьому, а в тому, що він мене не хоче. Без презерватива у нього все добре, але без презерватива я не хочу. Та й він, загалом, не хоче теж, завжди надягає після перших 3-5 хвилин. Пізніше він мені сказав, що не очікував, що я на дві ночі залишуся у нього, думав, тільки на одну на вихідних. Він мені весь час пише милі листівочки, де періодично пише, що мене любить.

Один раз після близькості, поки я була у ванній, написав, що я приголомшлива і що він мене любить.

Але до цього він писав, що не любить часто говорити про любов, тому що не хоче, щоб це перетворилося в звичку. Три сумних ха-ха, подумалося мені тоді. Потім ще він мене називає своєю половинкою, любов’ю життя, але все, що стосується слова кохання, тільки в листуванні.

Половинку він мені і особисто роздає, втім. Фотографії ось на стінах розвісив, де я і він разом. Весь час замінює, і тепер у нього в кожній кімнаті, де по чотири-п’ять фотографій на стінах, залишилися тільки по одній, здається, що не відноситься до мене і йому разом. Може, правда, він сам собі там подобається. Або, скоріше, подобається те, що він сам їх зробив. На телефоні теж фотографія, де ми разом. Але він її повісив після того, як я його фото на свій телефон повісила. Але я його фото вішаю тільки коли він тут.

Ще після того, як розлучився зі своєю дівчиною, став писати, що до мене він ніколи не хотів одружуватися і мати дітей, а тепер вважає це можливим.

Іноді пише, що це найбільше його бажання. Що все його майбутнє пов’язане зі мною. Пише, що ніколи не відчував таких почуттів, як до мене, і навіть не знав, що здатний їх відчувати. Що своєї матері сказав, що так, як він щасливий зі мною, він ніколи в житті не був щасливий.

Але це все тільки слова, пропозиції він не робить, тільки пише, що так на 2 країни жити неможливо і треба жити разом в наступному році. Але ніякого корму з його боку немає, він про мене не піклується, подарунків не робить.

Нещодавно сказав, що мало не бився зі своїм українським другом, щоб за нього заплатити. І за іншого друга при мені платив дуже непомітно для нього. Тобто це тільки я не заслуговую оплати. Мати його, до речі, мене не любить, каже, що вона хвилюється, коли він буде працювати, якщо він весь час в Україні, а що, вона залишиться одна, якщо він переїде в Україну ?

І хто платить за його поїздки в Україну ( я, звичайно, охреніла, що, ця сімейка скупердяїв розраховує, що я буду платити ще й за його поїздки до мене?), але вголос нічого не висловила, сказала, що вона має рацію, що її не можна залишати одну, за батьками треба доглядати.

Він до матері раніше висловлював зневагу, тепер став тусити з нею, часто їздить до неї, каже мені про це. Я весь час кажу, що він мамі повинен дуже багато – вона весь час дає йому гроші, що взагалі супер-незвично для західних країн.

Стосовно грошей. ОЗ у нас приблизно однакова, думаю. Фрілансер, але дохід не маленький, тому що країна нормальна. У нього є великий, але абсолютно невідремонтований будинок, руїна без комунікацій, який він купив на гроші в основному померлого батька і хоче відремонтувати і зробити готель.

Раніше планував там зробити одну з квартир під себе зі своєю дівчиною, тепер після зустрічі зі мною говорить, що хоче зробити повністю готелем, а жити зі мною десь в іншому місці. Живе на орендованій квартирі. Дівчатам ніби як подобається, наскільки я розумію, всі хотіли його одружити і або йшли, коли розуміли, що це неможливо, або він йшов.

По крайній мірі, це те, що він говорить. Я живу з батьками в трійці, у мене 2 однушки, куплені на свої гроші, які я здаю. З батьками симбіоз – я роблю все, що пов’язано з інтернетом і виходом з дому, вони – все по дому стараються.

Якщо що не можуть, я викликаю людей. Я хочу з ним розлучитися, я не хочу таких відносин, але якщо я йому скажу більше не приїжджати, це буде жирна крапка, тому що він прохолодний. І він не косячіт, тому що прохолодний, рвати відносини нема за що. Не знаю, що робити – він щомісяця приїжджає на 10-15 днів, і тоді у мене все вихідні зайняті, і ранки, і вечори.

І з нареченим я по телефону говорити не можу, він влаштовує істерики, каже, з ким ти там, чому зовсім не дзвониш. А я б дзвонила, але я вдома буваю тільки близько опівночі – тоді вже краще взагалі не дзвонити. У жовтні я збрехала, що їду у відрядження. Він сказав, треба щось придумати, ми не можемо не бачитися шість тижнів. Я, звичайно, кажу, що так-так, не можемо, який жах, а сама рада, що у мене вечора і вихідні не будуть знову забиті безглуздими прогулянками по Києву. Новий рік він хотів відзначити разом зі мною, але я вже їду у відпустку на 3 тижні з нареченим.

Якби не це, я б, напевно, безвольно погодилася, і це був би найжахливіший новий рік в моєму житті. Не хочу псувати відносини з нареченим – мені з ним комфортно, він дуже сильно під мене підлаштовується, я по-своєму люблю його і не хочу його поранити. Хочу припинити ці прохолодні відносини, але так, щоб без моїх косяків, інакше я застрягну в жалях надовго.

You cannot copy content of this page