Мені набридло ставлення до жінок за кермом

Перш ніж лаяти останніми словами і знущатися з нас, жінок за кермом (особливо блондинок), я хочу, шановні чоловіки, щоб ви подивилися на ситуацію трошки під іншим кутом.

У більшості випадків ми, жінки, потрапляємо за кермо вимушено, через обставини: потрібно встигати на роботу, забирати/відвозити дитину до дитсадка/школи тощо. Щоб вас, чоловіків, не напружувати, ми самі сідаємо за кермо. Часто автомобіль для нас – неминуче зло, з яким доводиться миритися, до якого потрібно пристосовуватися. Просто тому, що це чуже середовище – ми не на своєму місці.

Це і визначає нашу поведінку за кермом та більшість наших помилок. Ну приблизно, як чоловік на кухні. Я не хочу ображати багатьох чоловіків, які добре, навіть чудово почуваються на кухні та їхня кулінарна творчість просто шедевр. Такі також є. Але здебільшого фантазія та вміння чоловіків не поширюються далі смаженої картоплі, до того ж підгорілої.

Жінка теж не народжена для кухні – огидних господарок і серед нас багато, але все-таки це більше для нас звичне середовище, відповідно, ми показуємо тут найкращі результати. Ви, чоловіки, теж не знаєтеся на багатьох питаннях, які жінки знають відмінно, нехай іноді й вимушено.

Для чоловіків автомобіль – матеріальне вираження свого его, часто вони компенсують їм те, що недобрали в житті. У будь-якому разі, він для них – бажана іграшка. І, звичайно, вони в цих іграшках добре розбираються, це для них звичне і улюблене місце існування. Звісно, ​​це залізні правила.

Я надивилася і на жінок – професіоналів, і просто тих хто за кермом, і на мужиків, які їздять гірше блондинок з анекдотів. Але ці винятки лише підтверджують правило.

Ну і наостанок: наші дороги та культура кермування вас, чоловіків, ями, відкриті люки, відсутність розмітки та освітлення, ожеледиця взимку, хамський стиль водіння «сильної» статі (дев’ять із десяти водіїв на наших дорогах – чоловіки) не сприяють тому, щоб ми жінки не нервували і їздили спокійно, не припускаючи дурних помилок.

Чоловіки, може, згадайте, що вершник на коні раніше називався «кабальєро» і від цього слова сталося «кавалер», у понятті «галантний чоловік». Чому ж, пересівши на залізних коней, більшість із вас перетворюються на бидло?

 

Related Post

Подруга почала зустрічатися з одруженим чоловіком, не знаю як вмовити її одуматисяПодруга почала зустрічатися з одруженим чоловіком, не знаю як вмовити її одуматися

Ми з Анею дружимо із самої школи. Майже 20 років. І мені здавалося, що я досить добре знаю її. У неї на момент цієї історії був молодий чоловік. Гарний, розумний

Я не хочу, щоб у моїх дітей був такий черствий татоЯ не хочу, щоб у моїх дітей був такий черствий тато

Уляна привезла свекруху в свою квартиру. Коли чоловік повернувся з роботи, то був дуже здивований, Як з’ясувалося, оскільки чоловік виявив повну байдужість до матері, Уляна йому нічого не розповідала. Тепер

Колишній так само не давав мені спокою, і я зустрілася з ним. І зрештою я опинилася в любовному трикутникуКолишній так само не давав мені спокою, і я зустрілася з ним. І зрештою я опинилася в любовному трикутнику

Хочу залишити тут свою життєву історію. Раніше я була заміжня, розлучилися через рік після народження доньки. Відносини не склалися, чоловік був набагато старший за мене, і в результаті жодної моєї