Мені подзвонив незнайомий чоловік і сказав, що мій чоловік спить з його дружиною

10 років тому чоловік зрадив з колегою. У мене були докази, але він спочатку все заперечував. Потім, правда, зізнався, обіцяв, що таке більше не повториться. І ось два місяці тому мені подзвонив якийсь чоловік і розповів, що мій чоловік спить з його дружиною.

Надіслав скріншоти їх листування, запис розмови з моїм чоловіком. Але я як і раніше живу з ним, хоча позбутися від думок про зраду не можу. Легко прожила б одна, не боюся залишитися без нього, але люблю його. Ненавидіти не виходить. Тільки коли сваримося, висловлюю все, що наболіло. У такі хвилини готова розлучитися. Але не розлучаюся. Самооцінка впала. Відчуваю себе старою і страшною.

Вікторія, 45 років. Порада від психолога.
Вікторія, ви 10 років живете з думками про зраду, але нічого не робите. Тому висока ймовірність, що чоловік знову може вам зрадити. Адже після першої невірності він порушив обіцянку і зробив це знову. А ви залишилися з ним. Швидше за все, він зробив висновок, що і далі можна вести себе подібним чином – ви нікуди не подінетеся.

Ви пишете, що не можете ненавидіти чоловіка. Чи вважаєте, що розійтися можна, тільки коли ненавидиш? Розсердилися ви, дізнавшись про зраду? Можливо, ви вважаєте себе винною? Або сподіваєтеся, що чоловік зміниться? Відчуваючи себе старою і страшною, пов’язуєте ви зраду тільки з зовнішніми якостями? Насправді причини зради завжди глибше фізичного потягу.

Як випливає з листа, іноді ви хочете розлучитися. Про що ви думаєте в такі моменти? Що дає вам впевненість в собі? І чому потім міняєте своє рішення? Швидше за все ви готові діяти, але коли емоції вщухають, тривога і страх беруть верх. Що конкретно вас зупиняє? З чим ви боїтеся зіткнутися після розлучення?

Ви написали, що не боїтеся залишитися без чоловіка, але при цьому любите його. Що дійсно утримує вас разом? Любов це чи звичка? Що зараз ви отримуєте для себе в цих відносинах?

Спробуйте виділити для себе пріоритети. Чого ви хочете від життя? Постарайтеся приділяти більше часу турботі про себе. Шукайте нові ресурси і наповнюйте себе, щоб незалежно від того, яке рішення ви приймете, відчувати себе повноцінною людиною.

Крім того, відвідайте сімейного психолога разом з чоловіком. Можливо, так ви зможете вибудувати конструктивний діалог з партнером, уникаючи докорів і образ, і вирішити, куди хочете рухатися далі.

You cannot copy content of this page