Мій чоловік іде спати в окрему кімнату

Ми з чоловіком часто спілкуємося, у нас немає проблем в інтимній сфері. В його очах я бачу інтерес і увагу, у вчинках – теж. Але на ніч він йде спати в свою кімнату. Він багато працює, втомлюється. Що зробити, щоб не втратити ту ниточку, що зв’язала нас спочатку? Він молодший, у обох не найприємніший досвід в минулих шлюбах.

Тетяна, 43 роки. Порада від психолога.
Якщо чоловік спочатку, з першої ночі спав окремо від вас, то все це абсолютно не говорить про те, що ви можете «втратити ту ниточку». Сон необхідний насамперед для здоров’я і гарного самопочуття, щоб набратися сил для наступного дня.

Можна знайти якийсь компроміс, баланс, наприклад, якийсь час після інтиму залишатися разом в ліжку, а потім йти в свою кімнату. Якщо ви через це відчуваєте себе пригнічено, самотньо, неспокійно – скажіть йому про це.

Близькі та довірчі відносини вибудовуються на угоді, а не тоді, коли ви робите щось, від чого вам погано, тільки щоб догодити партнеру. Якщо ви відчуваєте, що так між вами створюється емоційна дистанція, то це треба регулювати.

Фізична дистанція може означати просто необхідність виспатися, звичку, якісь фізіологічні особливості (неспокійний сон, хропіння, йому стає жарко удвох в ліжку, йому потрібна цілковита тиша, він не хоче, щоб його чіпали випадково, коли він спить, і т.д .).

Можна вибрати якусь одну ніч в тиждень і спати разом. Запропонуйте це чоловікові, поясніть, чому для вас це важливо і потрібно. Або ви можете спати іноді в його кімнаті, на його ліжку, а він на вашому, такий обмін теж буде приносити близькість. Головне не те, спите ви вночі разом чи ні, а те, як ви «підключаєтеся» один до одного, ваші спільні ритуали, унікальні особливості спілкування, взаємодії.

Related Post

Знайшла любовну переписку чоловікаЗнайшла любовну переписку чоловіка

Живемо з чоловіком 13 років. Побачила у нього у телефоні переписку з іншою жінкою. Це було спілкування коханців, а не друзів. Влаштувала йому скандал. Сказав, що припинить. Через день знову

Різниця в зрості 32 см: У нього зріст 164 см, а одружився на дівчині у якої зріст 196 см.Різниця в зрості 32 см: У нього зріст 164 см, а одружився на дівчині у якої зріст 196 см.

Господи, звідки у дівчат комплекси через високий зріст? Мовляв, з високим зростом не зможуть знайти собі пару. Розповім про свого друга. У нього зріст 164 см. Одружився на дівчині у

facebook