Мій коханий старший за мене на 20 років, наполягає на дітях і переїзді, а я боюся

Мені 18 років. Сталося так, що моя друга половинка на 20 років старше.

Хочемо одружитися через 2 роки – коли закінчу інститут. Ми з ним вже досить довго, і у нас міцна любов. Але мої батьки про нього ще поки не знають.

Плануємо скоро розповісти. Сумніваюся, що вони відреагують нормально на таку різницю у віці.

Мій чоловік дуже сильно хоче дітей, планує їх через 2 роки. А я зовсім не хочу. Росла без батька. І незважаючи на те, що я в партнері впевнена на 100%, боюся, раптом кине з дитиною, як колись зробив мій тато.

Ще є ще купа причин, за якими не хочу дітей. Я просто не готова. Також він недолюблює моїх батьків, так як вони все життя були до мене суворі (я єдина дитина, про яку максимально дбали).

Він пропонує виїхати після весілля жити за кордон, подалі від усіх. А мені страшно …

Я молода і можу багато в чому помилитися. Хоча люблю його шалено. І він мене теж, дуже. Але все одно у мене страх, що кине, ще й за кордоном. Далеко від батьків, друзів, моєї єдиної підтримки.

Мадіна, 18 років. Порада від психолога
Мадіна, ви дуже розсудлива дівчина, якщо сумніваєтеся в раціональності своїх вчинків і не кидаєтеся у вир з головою.

Якщо говорити абстрактно, не про вашу ситуацію, то найгірше для будь-якої дитини, одна з найстрашніших душевних травм, від яких багато дітей не можуть оговтатися все життя, – це бути небажаним і нелюбимим для своєї матері.

Якщо ви не хочете поки дітей, як і не народжуйте лише тому, що хтось хоче або просить.

Вам бути матір’ю до самого останнього подиху. Рішення повинно бути вашим власним, усвідомленим, в ідеалі ви повинні при цьому розраховувати тільки на себе, маючи на увазі, що чоловік може піти, а дитина з величезною часткою ймовірності залишиться з вами, вам доведеться її  виховувати, забезпечувати і вирішувати проблеми як мінімум до 18 років.

Ви не зможете сховатися в будиночок і сказати, що вам набридло або ви втомилися, особливо якщо дитина ще занадто мала. Що б ви не відчували в конкретний момент часу, вам потрібно буде піклуватися про дитину.

Можливо, і хочеться вам цього побажати, що ваш чоловік дійсно дуже «заточений» на сім’ю і дітей, готовий повністю зануритися в процес і залишиться в ньому до кінця. Але може статися і так, що ви опинитеся в іншій країні без допомоги і підтримки, без досвіду роботи (адже через 2 роки ви закінчите навчання) і з небажаними дітьми / дитиною на руках.

У вашому листі є пара напрягающих моментів: то, що він недолюблює вашу сім’ю, хоча ви говорите, що вони не знайомі, і його бажання відвезти вас подалі від усіх. Це створює ідеальні умови для вашої повної ізоляції і підпорядкування.

Ви пишете, що дуже любите одне одного. Любов має на увазі бажання робити так, щоб партнерові було добре, безпечно і комфортно.

Ви не впевнені у всіх запропонованих ним кроків, і про це не можна мовчати. Скажіть своєму чоловікові, що поки не готові до дітей і не впевнені, що будете готові через 2 роки, повідомте, що також не готові на переїзд. Це можна зробити і пізніше.

Люблячий і щирий партнер не стане тиснути, тим більше в таких питаннях. Якщо він переживає за якість сперми, яке падає з віком, то існує маса можливостей зробити заморозку біоматеріалу.

Якщо йому хочеться стати батьком якомога швидше, краще шукати для цього відповідну партнерку, яка теж якнайшвидше хоче дітей. Питання дітонародження дуже важливе для багатьох пар, і при розбіжності поглядів краще розлучитися і жити так, щоб обидва отримали те, чого щиро хочуть. Народжувати дітей проти своєї волі – прирікати себе і їх на нескінченну муку, почуття провини і невдоволення життям.

You cannot copy content of this page