Ми не разом, але я страшенно його ревную

Мені «пощастило» закохатися в одруженого. Звичайно, відразу ж сказала собі «стоп», адже це проти моїх принципів. Залишається лише питання, як боротися з катастрофічними нападами ревнощів. Ревную його не стільки до дружині (хоча і до неї теж), скільки до коханки. Противно від себе самої, не знаю, що робити.

Лана, 21. Порада від психолога.
Лана, принципи принципами, але почуття не підкоряються законам розуму. Закоханість, яка вас захопила, жадає ексклюзивності: вам хочеться відчувати, що ви для нього особлива і в своєму роді єдина. Тому виникають ревнощі або бажання усунути «перешкоди».

Поки у об’єкта вашої закоханості є коханка, ви ревнуєте до неї. Якби не було цієї жінки, ревнощі, швидше за все, попрямувала б на дружину. Він і вільний, і не вільний. Така подвійність лише підсилює тягу до нього.

«Помилка» в тому, що перешкода бачиться як зовнішнє, як ніби справа в інших жінках. Але, швидше за все, перешкода в ньому самому, в тому, як він будує любовні відносини.

Любов багатогранна: це і фізичний потяг, і романтична закоханість, і прихильність, і турбота, і зобов’язання. Деяким людям важко відчувати все це в стосунках з однією людиною протягом тривалого часу.

Тоді потреби або різні складові любові «розподіляються» між партнерами: припустимо, дружині дістаються зобов’язання і родинні стосунки, а близькість практично відсутня, інша жінка викликає романтичні переживання, третя пробуджує пристрасні почуття …

You cannot copy content of this page