На що – не сказала. Зуміла зіграти сцену перед старенькими людьми

Якось до моєї старенької мами подзвонила двоюрідна моя сестра Люба і слізно попросила позичити їй гроші. Правда – чималу суму. Бо їй конче треба. На що – не сказала. Зуміла зіграти сцену перед старенькими людьми.

Прийшла вся у сльозах і забрала у стареньких батьків усі гроші, що вони наскладали собі на останню годину. Пояснила, що їй конче треба. За кілька місяців поверне, хай не хвилюються. Вони й віддали все, що змогли відкласти від мізерної пенсії.

За кілька днів її дорослий син купив собі нову машину. От куди пішли гроші моїх батьків. Проте скандалу я не розпочинала. Зціпила зуби і стала чекати, як вона буде себе вести далі. Адже Люба не належала до бідних людей. Працювала на доволі престижній фірмі. Очолювала один з відділів. Мала власний будинок зі всіма зручностями. Син працював програмістом і отримував не не малу платню. Проте їй хватило наглості вирвати у стареньких людей останнє. От що мене боліло.

Мене, звичайно, зачепила її позика. Адже хитрощами вирвала у батьків останню копійку, яку вони наскладали собі упродовж багатьох років. Серце мами зм’якло на сльози Люби, і вона віддала все.

Звичайно, що це питання я взяла під власний контроль. Відчувала нещирість сестри Люби щодо стареньких батьків. Обрала позицію спостерігача.

Минув місяць, другий, а там і пів року. Люба борг не повертала і не згадувала навіть. Мені це явно не сподобалося. Адже батьки хвилюються, але мовчать. Така вже звичка. І заступитися за них нікому, окрім мене.

Я не втрималася і при нагоді запитала у Люби, коли ж вона поверне борг. Вона знічено глипнула на мене і сказала, що протягом місяця.

Час збіг швидко. Гроші Люба так і не повернула. Мені було прикро за батьків, тому вирішила справу взяти у свої руки.

Зрозуміла, що звичайними нагадуваннями я нічого не досягну, вирішила сходити на роботу до директора фірми. Розповіла все, як було.

Не минуло й дня, як Люба принесла всі гроші і кинула на стіл батькам. Мовчки розвернулася і пішла. Наче їй були винні, а не вона. Після цього випадку припинила спілкування зі мною і моїми батьками.

Ну й хай! Людина, яка поступає так егоїстично щодо старших осіб, не викликає у мене симпатії, тим паче бажання і далі з нею спілкуватися. Хай живе, як бажає! Як кажуть старші люди, як постелиться, так і виспиться.

Related Post

Коли я познайомилася в Інтернеті зі західним красенем, на той момент моїм відносинам було 7 років, обручки так і не дочекалася наважилася купити квиток на літак до нового кохання. На той момент мене вберіг мій хлопець, зробив таки пропозицію. Через декілька років я дізналася всю правду про того іноземця й дякувала Богу, що тоді не зробила тієї помилкиКоли я познайомилася в Інтернеті зі західним красенем, на той момент моїм відносинам було 7 років, обручки так і не дочекалася наважилася купити квиток на літак до нового кохання. На той момент мене вберіг мій хлопець, зробив таки пропозицію. Через декілька років я дізналася всю правду про того іноземця й дякувала Богу, що тоді не зробила тієї помилки

Мені було 26 років. Був хлопець, 7 років зустрічалися, заміж не кликав. Почала лазити в соц мережах, в групах знайомств. Знайомилася з різними хлопцями, спілкувалася з фейкових сторінок. Нічого серйозного,

Медсестра наполягала, щоб Світлана йшла до нього і просила подивитися її дочкуМедсестра наполягала, щоб Світлана йшла до нього і просила подивитися її дочку

Світлана йшла по дорозі. Від сліз вона не бачила куди йде. Сьогодні підтвердився дiaгноз її дочки Віти. Онк-0логі. Скільки надій було на швидке одужання. Але немає, надії марні. Лікар повідомив,

Обіцяли підвищити зарплату, але вже декілька місяців без змінОбіцяли підвищити зарплату, але вже декілька місяців без змін

Довгий час я був без роботи. Спочатку пошуки не давали жодних результатів. Нарешті я знайшов роботу, яка мені підходила з моєї спеціальності і була цікавою. Перші місяці зарплата була невелика,